Человек не терпит насилия!

ЗМІ розповіли, як Сергій Кучер пройшов шлях від ріелтора до «смотрящего» 

ЗМІ розповіли, як Сергій Кучер пройшов шлях від ріелтора до смотрящего“Смотрящий” за будівельною сферою країни Сергій Кучер поновив будівництво скандального ЖК “Поділ Град Вінтаж” завдяки введенню карантинних обмежень та рішенню уряду про ліквідацію ДАБІ. Про це йдеться у матеріалі ЗМІ.

“Карантин в Україні це дуже дивна річ. Для чесного та прозорого бізнесу це криза та обмеження, а ось для нелегального будівництва – це безмежні можливості. Яскравий приклад: активізація сумнозвісної забудови ЖК “Поділ Град Вінтаж. Ділянка належить УТОС (Українське товариство сліпих). І це – нагода забезпечити під виглядом соціального житла для незрячих будівництво елітного житлового будинку на користь “потрібного” інвестора”, – говориться у статті.

Там зазначається, що будує цей ЖК компанія Edelburg Development, генеральним директором якої є Сергій Кучер. Котрий починав простим ріелтером, але завдяки політичній “всеїдності” у 2010 році отримав посаду начальника столичної Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) і досі має з нею тісні зв’язки.

24491526
24491527
 

“За наявною інформацією, цей об’єкт Сергій Кучер приглянув ще перебуваючи на посаді керівника ДАБІ м. Києва. Тому, коли у 2018 році постало питання щодо дозвільних документів, дивним чином знайшовся старий дозвіл, якому Кучер подовжив термін його дії. Потім це дасть можливістьмеру Києва Віталію Кличко скаржитись, що проблеми з незаконними забудовами в Києві не вдається вирішити, тому що “дозволи були отримані ще за царя Гороха”. Такий собі “договірнячок” для електорату”, – пояснили ЗМІ.

24491528
24491529
 

За їхніми даними, навесні 2020 карантинні обмеження та міфічна ліквідація ДАБІ дали можливість Кучеру безперешкодно продовжити будівництво. І лише за березень 2020 тут побудували чотири нові поверхи, а темп будівельних робіт тільки зростає.

“А що дозволяє Сергію Кучеру впевнено себе відчувати володарем будівельного ринку столиці? Все дуже просто, на сьогодні, як повідомляють ЗМІ, за підтримки Офісу президента Кучер став при Зеленському тим, ким був його партнер Микитась при Порошенко. За даними ЗМІ, на даний час усі важелі керівництва ДАБІ перейшли до корупціонера Сергія Кучера. Цікаво, що народний депутат Іван Юнаков в інтерв’ю “Економічній правді”, заявляв що саме Кучер – автор корупційної схеми “5 доларів за квадратний метр”– стягування хабарів з забудовників, що призводить до завищення ціни на квартири”, – повідомляється у матеріалі.

За даними джерела ЗМІ, у зв’язку із мобілізацією державних коштів на боротьбу з коронавірусом, ліквідацію ДАБІ у 2020 році буде відкладено.

“Тому мародерські схеми в будівництві будуть продовжуватись під керівництвом Сергія Кучера та його послідовників Богдана Федоренкота Олександра Сергієнко.  В будь якому випадку після завершення пандемії, чекаємо вибухову появу проблемних забудов та соціального напруження”, – резюмується у статті.

“ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ