Человек не терпит насилия!

Звернення про злочинну діяльність посадовців Кропивницької ОДА

От що в нас є — могили і могили.
Та Чорний шлях з невільницьким плачем.
Цьому народу світ уже немилий
від зайшлих вбивць і від своїх нікчем.

Шановний Володимире Олександровичу,
Пане Президенте України!
Звернутися до вас змушує ситуація, яка склалася в суспільному житті Кіровоградської області. Призначений Вами голова обласної адміністрації – пан А. Балонь не справляється з своїми обов’язками і на системній основі перевищує надану йому владу в угоду власних корисних інтересів.

Кадровий добір на основні посади державної служби цей чиновник проводить без дотримання конкурсних процедур, залучаючи до роботи людей, які не народилися, не вчилися і не працювали на теренах Кропивниччини. В основному запрошуються уроженці Херсонщини та Полтавщини, створюючи уявлення в місцевих жителів, що Кропивниччина не має достойних та надійних кадрів в галузі державної служби.

Доводжу до вашого відома, що ці кадри мають в основному правоохоронну підготовку. Це колишні міліціонери, податківці, прокурори. Зрозуміло з усіма витікаючими наслдками: де віджати, пограбувати та наслати на неугодний бізнес своїх ручних кримінальних авторитетів. За такою роботою губернатору не до проблем області.

Невігластво та бездіяльність – така позиція голови обладміністрації Балоня по відношенню до колективу та вихованців Староосотянського обласного санаторію для дітей з туберкульозом. Вилучення видатків з державного бюджету на цей заклад прирікає на жахливі страждання хворих і знедолених дітей. Працівники ж установи залишаються на вулиці. Жодні звернення, прохання зустрітися з колективом не досягли мети. А персональні прийоми Балонем ігноруються. Люди просять знайти фінансування на санаторій з обласного бюджету в той час як Балонь проігнорував чергове засідання сеії Кропивницької обласної ради. Виходить для Балоня діти з бідних та неблагополучних людей не потрібні. А лікарів, вихователів та кухарів можна просто викинути на вулицю
.
За останньою інформацією на цей об’єкт у мальовничому місці Кіровоградської області наклав оком сам губернатор зі своїм помічником – полковником міліції у відставці Дроздом Юрієм. Вони вирішили його вивести з комунальної власності і зробити приватним.

Окремо інформуємо вас про побори з сільгоспвиробників області. Під приводом боротьби з коронавірусом Балонь заснував фонд, начебто для забезпечення потреб медзакладів та хворих, але це на папері. Заступник Балоня – пан Калінін проводить співбесіди з аграріями вимагаючи в них готівкою величезні суми грошей для екстренних потреб. При цьому звіту про надходження коштів до фонду немає, а голова адміністрації не забуває попіаритися розказуючи про 250 костюмів захисних та тисячу літрів антисептику. Це в той час коли підприємства області витрачають мільйони на матеріальну допомогу простим громадянам.

За дорученням Балоня до примусу в сплаті коштів у фонд залучаються голови районних державних адміністрацій та начальники поліції районів. Безсоромно вимагають багатотисячні та мільйонні суми в залежності від наявності земельного банку в кожного фермера.

Новиною та цинізмом для ропивницької області стало доручення Балоня його заступникам через управління юстиції збирати з нотаріусів о 2% від сум проведених нотаріальних дій, особливо у сфері землекористування. Тобто це угруповування не гребує нічим, обкладаючи даниною навіть юристів-нотаріусів.

Про розвиток економіки області говорити неможливо так як підряди віддають в ручному режимі без проведення жодних тендерів підприємствам з інших областей України. Під підприємства ТОВ «Базел груп»? ТОВ «Березівкаагрошяляхбуд», з Києва та Одеси віддано без конкурентних процедур 4,43мільйона гривень на виготовлення проектно-кошторисної докуентації та ремонти по декульком дорогам області.

Перше одеське підприємство має відношення до нардепа Мурдія, а друге до колишнього прокурора Фініка, який став радником пана Балоня. Всі ці неподобства здійснює Анатолій Зорькін – директор «Агенства місцевих автодоріг» під кураторством і наглядом цинічного заступника пана Балоня, Максима Калініна, ще одного колишнього працівника міліції.

Важка і корумпована ситуація по ремонту дороги загальнодержавного значення Н-23 Кропивницький – Кривий ріг. Так тендерним комітетом «агенства автодоріг області» були заплановані торги в системі електронних закупівель «Прозоро», які розбили на 15 ділянок, але в останній момент за вказівкою Калініна вони відмінилися, а підготовлені уже в іншому вигляді. А саме ця державна дорога довжиною 75 км поділена на 3 ділянки по 25 км. А значить в таких торгах тепер можуть брати участь лише крупні компанії, що можуть заплатити гарантію за вихід в торги у розмірі 15 мільйонів гривень за одну ділянку.

Після таких дій керівництва області члени тендерного комітету написали Зорькіну заяви на звільнення, адже потім притягувати до відповідальності будуть саме їх, а не Калініна з Балонем та Фініком.

Що стосується обласних доріг, то перед тим як виставляти об’єкт на торги, Зорькін отримує вказівку від Калініна під кого прописати технічні вимоги до тендерної документації. Інші підприємства, що хочуть взяти участь в торгах відсторонюють з аргументацією невідповідності технічним умовам.

Всі ці зловживання відбуваються під керівництвом Калініна Максима, який не переживає за своє майбутнє, адже він колишній правоохоронець, а всі правоохоронні органи області закривають очі на подібні дії.

Чудовим прикладом чиновницького свавілля є такий є такий випадок нав’язування підрядних організацій по лінії ремонтів закладів освіти в області. На одній з нарад пан Таборанський оголосив підлеглим, а саме представникам РДА та міськвиконкоміів про те, що ремонті роботи в школах по всій території області будуть проводити ті підрядні організації що погодить Балонь і це буде доводитися до відома підпорядкованих районних і міських управлінь освіти.

Зловживаючи владою заступник Балоня, пан Кузьмін Ігор розпочав активну роботу по віджиму від Шарова підприємства «Ліки Кіровоградщини». Підприємство прибуткове, має свої аптеки в усіх районах області та є бажаним солодким кусочком грошового пирожка. Тобто все, що може приносити незаконні прибутки колишні міліціонери Балонь, Каліні, Кузьмін обкладають даниною.

Через ЗМІ керівництво обладміністрації маніпулює суспільною думкою та створює видимість боротьби з нелегальною торгівлею паливно-мастильних матеріалів. Навже ОДА взяло на себе обов’язки і повноваження, якими наділені правоохоронні органи? До речі цим безладом займаються робочі групи при всіх органах місцевого самоврядування та влади районні та обласні адміністрації, ще й за дорученням Кабміну. Тобто навіть в Києві не розуміють, що фіксувати, виявляти та припиняти таку діяльність мають лише правоохоронні органи, бо лише вони наділені такими повноваженнями.

В області були опитані, тому що назвати це перевіркою неможливо, багато суб’єктів господарювання від найкрупніших мережевих ВОГ, ОККО, Укрнафта до регіональних «ЗАТ Рургруп» та інших місцевих- ТОВ «Грантранс», ТОВ «Петрол — К», ТОВ «КІрнаітатранс», ТОВ «Депот ойл», ТОВ «Дніпроінвест».

Громада Кропивниччини запитує голову ОДА Балоня, а який позитивний ефект від цієї хаотичної безсистемної роботи, в той час, коли уповноваженому державному органу Державній податковій службі України та її головному управлінню до 1 квітня 2020 року було заборонено здійснювати перевірки суб’єктів господарювання у сфері зберігання та реалізації пального.

А позитивний ефект є. Почався віджим та обкладання даниною регіональних підприємств. ЗАТ «Рургруп» які за словами заступника Балоня Ігоря Кузьміна працюють в тіні.
Шановний пане Президенте України, Володимире Олександровичу! Тіньова діяльність голови Кропивницької ОДА Балоня Андрія Бгдановича та його заступників Кузьміна Ігоря та Калініна Максима призводить до остаточної втрати залишків довіри до органів виконавчої влади регіонального рівня та спотворює позитивне ставлення дот Вас, як до нової людини, якій громадяни Кропивниччини повірили у 2019 році.

Просимо Вас доручити уповноваженим органам всебічно та об’єктивно перевірити діяльність регіональних чиновників Балоня, Калініна та Кузьміна.

З повагою Лікарі, вчителі, фермери,
підприємці, інженери Кіровоградської області

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ