Человек не терпит насилия!

Сергій Кривонос: «Територіальна оборона – це захист наших домівок, батьків, дружин, дітей. Тільки в наших руках доля Батьківщини»

Вже не перший рік в Україні триває війна з московським окупантом, який прийшов до нас спочатку у вигляді «зелених чоловічків», а потім «перекваліфікувався» в так званих ополченців. В наші домівки прийшов підступний ворог, який століттями прикривався ім’ям нашого «брата». Цей «Іуда» прийшов вбивати наших батьків, дружин, дітей та ми змогли дати відсіч, ми довели що в нашого народу є велика нескорена душа.
Слава Україні! – Героям Слава!!!
Та відсіч силами героїв на фронті, нажаль – не гарантує безпеку наших рідних та близьких у домівках, які знаходяться за сотні кілометрів від лінії запеклих боїв. «Московія» вже не раз доводила нам українцям і цілому світові, що її сутність – це вбивства, терор, знищення цілих народів. Ми добре знаємо, що безліч їх з’єднань і частин всілякого спецназу переважно не для того, щоб атакувати нашу оборону і штурмувати фортифікаційні споруди… А для того, щоб взяти нас зненацька тут, у своїх теплих і затишних домівках – домівках де наші діти, дружини і батьки. Знаючи підлість цього ворога в будь-який момент потрібно очікувати «їх тут нєт» — на наших порогах із зброєю в руках та готовим зашморгом для наших дітей… Багато тисяч… А ще десятки тисяч прибічників рускава міра — мрійники про кацапські зарплати і пенсії будуть їм активно допомагати зі зброєю, вибухівкою та отрутою в руках…
То що ж нас може врятувати?! Що не дозволить скривдити дітей для яких століттями підготовлені зашморги поневолення та знищення?!
Якщо Ви вважаєте, що це зроблять поліція, СБУ, підрозділи спецназу – просніться, не тіште себе ілюзіями!!!
— Врятувати нас — можемо лише ми самі і ніхто інший!!! Захистити наші домівки зможуть лише резервісти, а це — ти сам і твої сусіди. Якщо вас негайно мобілізують, то ви зі зброєю в руках одразу захистите своїх батьків, дружин та дітей.
— Ось для чого нам потрібна ТЕРИТОРІАЛЬНА ОБОРОНА(ТрО)!!!
Територіальна оборона потрібна не начальнику Генерального штабу, а тобі і нам усім!!!
В сучасній війні, зокрема “гібридній”, нам потрібно жити і забезпечувати життя нашим родинам. Відповідно ТрО – це :
— відсутність вибухів поруч з нами: в супермаркетах, на автобусних зупинках, в метро, в школах, в наших будинках;
— забезпечення від підриву сховищ хімічних речовин на сусідніх підприємствах, убезпечення від атак на склади стратегічного озброєння;
— відносно чиста вода з кранів, і безперебійна робота водоочисних споруд;
— стабільне забезпечення електрикою, адже ніхто не зруйнував сусідню електростанцію або високовольтну лінію електропередач;
— безперебійне транспортне сполучення, не знищені мости, колії, морські та річкові переправи;
— безпека наших родин від кримінальників, які втекли з зони бойових дій туди, де ще нема боїв;
— безпека будівель місцевої влади, куди під прикриттям скажених пенсіонерок і «ополченців» надіється прийти «Іуда», «старший брат» для того щоб роздати місцевим поліцейським колорадські стрічки і проголосити результати «успішного» псевдо референдуму про приєднання до московії
— …це життя наших батьків, дружин та дітей!!!
Територіальна оборона потрібна нашим військам, якщо у важких боях прийдеться відступати! Потрібно буде стримувати просування ворога, а для цього ми маємо бути умілими і злагодженими бойовими підрозділами, ми повинні зуміти прикрити всі фланги і тили… адже дальше…а дальше наші домівки, наші сім’ї яких ми захищатимемо до останнього подиху!!!
Ми не маємо кидатися на ворожі танкові колони з автоматом і не сидіти під зосередженим вогнем артилерії в окопах, а мінувати дороги, влаштовувати засідки, знищувати колони з постачанням, відстрілювати їхніх порушників військової дисципліни, які втратили пильність, знищувати їхніх офіцерів. Обов’язково першочергово — знищувати місцевих зрадників.
Та проблема в тому, якщо тебе просто мобілізують, то захистити ти навряд кого зможеш… Тому що захищати свої міста і селища тут від ворожої спецури і колаборантів набагато складніше, ніж відбити наступ противника із завчасно обладнаного за всіма правилами опорного пункту. Наша перемога у тотальній війні – це коли поряд з регулярним військом будуть сотні тисяч озброєних і навчених резервістів, готових прийняти бій будь-де, будь-коли і негайно. Котрі найперше винищать колаборантів і сепаратистів, далі зруйнують тили і комунікації ворога, без великих битв щоденними нападами винищать весь його особовий склад.
Рівень підготовки бійця ТрО має бути не нижчим, ніж у воєна на передовій, а навички ще більш різнобічними. Підрозділ з самого початку має бути краще злагодженим. Для цього потрібно багато спільно тренуватися. Але це залежить від кожного з нас!!!
Слава Україні! – Героям Слава!!!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ