Человек не терпит насилия!

Про злочини високих посадових осіб Кропивницької ОДА

Президенту України
Зеленському В.О.

ЗВЕРНЕННЯ

Про злочини високих посадових осіб Кропивницької ОДА

8 довтня 2019 р. головою Кіровоградської ОДА за указом Президента України призначено Балоня Андрія Богдановича.
Вище згаданий чиновник категорії «А» з перших днів своєї роботи вступив у злочинну змову з усіма керівниками силових відомств області з метою отримання неправомірної вигоди, переслідування неугодних та встановлення атмосфери страху як в органах державної влади, так і місцевого самоврядування. Посади в ОДА отримують люди, що не користуються повагою в населення, та навіть не знать географії регіону. Через місцевих нардепів Мурдія, Торохтія та Дануцу за суму в 20 тис. доларів США почали продаватися посади керівників структурних підрозділів ода та голів РДА однокласникам, співмешканкам, колегам по бізнесу.
Колишній працівник міліції Балонь, знаючи роботу силових відомств з середини, обклав даниною їхніх місцевих керівників та спонукав до кришування наступних злочинних сфер: проституції, нелегальних пунктів прийому металолому, нелегального продажу нафтопродуктів та наркотиків. 50% від зібраного зі злочинців силовики мають передати у вигляді данини керівнику ОДА.
Віл імені пана Балоня всі фінансові напрямки курують 2 його зами – Кузьмін та Калінін. Ці чиновники обклали даниною підприємців, що надають послуги з будівельних робіт у лікарнях, інтернатах, на автомобільних дорогах.
Максим Калінін вимагає від підрядників 10% від об’єму використаних коштів на кожному об’єкті де проводилися роботи в 2019 році. У 2020 році Калінін через керівника держпідприємства Зорькіна та його підставні фірми планує зірвати процес торгів через систему «Прозоро». Вони хочуть самостійно визначати переможців торгів. Наприклад ремонти мостів віддати фірмам ТОВ «Крокос-лідер», ТОВ «Мост-девелопмент», що мають відношення до народного депутата Мурдія, який займається бізнесом в цій сфері.
Злочинна група на чолі з Балонєм А.Б. користуючись своєю безнаказанністю та складною ситуацією пов’язаною з епідемією коронавірусу почала наступ на аграрний бізнес. В Кропивницькій області заснували фонд боротьби з вірусом. Всім фермерам, малим та великим запропонували його наповнювати грошима. Заступники Балоня – Кузьміним та Калініним шляхом шантажу та погроз, переслідують підприємців, фермерські господарства та сільгоспкооперативи для створення видимості боротьби з коронавірусом в області. Проте до медичних закладів кошти не дійшли, а тому інфіковано багато медиків. Переслідування фермерів можуть підтвердити керівники обласної асоціації сільгоспвиробників.
Всіх керівників управлінь освіти РДА Кропивницької області попередили про необхідність укладення договорів на ремонтні роботи в школах виключно з фірмами, які погодить особисто голова ОДА Балонь А.В. Очевидно, щоб пропустити лише тих, хто погодився платити відкати.
Враховуючи вище зазначене та з метою зупинення злочинних дій з боку Балоня Андрія, Кузьміна Ігоря, Калініна Максима, на основі фактів викладених в заяві, керуючись законодавством України просимо:
Внести відомості про злочини до єдиного реєстру досудових розслідувань
Провести розслідування фактів корупційної злочинної діяльності посадовців Кропивницької ОДА
Про результати розслідування поінформувати фермерські господарства Кропивницької області.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ