Человек не терпит насилия!

Зашкварений миколаївський сбушник Герсак поставив на ноги всю область, шукаючи коронавірус, щоб у нього самого не знайшли нового елітного майна..

Зашкварений миколаївський сбушник Герсак поставив на ноги всю область, шукаючи коронавірус, щоб у нього самого не знайшли нового елітного майна.
Віталій Герсак став відомий на всю країну. завдяки розвідуванню Бігуса
Він є власником “Тундра” з російськими вертольотами та квартира у дорогому київському ЖК.
Родина очільника СБУ Миколаївської області Віталія Герсака має коштовну нерухомість, багато землі й елітний автопарк. Все це неспівмірне з офіційними доходами родини.
Але в Києві закривають очі на “косяки” Герсака. Кажуть завдяки кришуванню з боку голови Офісу Презедента Андрія Єрмака.
Навіть більше. Зараз Герсак допомагає Єрмаку збивати очільника Миколаївського ОДА Олександар Стадника.

Тому вчора під час сесії обласної ради Віталій Герсак публічно зачитав з телефону текст, що в Миколаївському обласному лабораторному центрі МОЗ використовують несертифіковані пробірки і неякісні реагенти, тому всі отримані раніше аналізи сумнівні і потрібно їх проводити повторно.
Але сьогодні Головний санітарний лікар Миколаївської області Володимир Клочко спростував твердження начальника управління СБУ в Миколаївській області Віталія Герсака про те, що в регіоні з порушеннями проводили тести на коронавірус.
— Ми вчора збирали комісію за цією заявою. Хоча письмової заяви не було. І уточнювали всі ці моменти до 11 ночі. Це все не правда. Сьогодні заступник міністра охорони здоров’я Ляшко Віктор Кирилович, Черненко Людмила Миколаївна (заступник голови ДУ «Центр громадського здоров’я», — ПН), вивчивши всі питання протокольні, підтвердили — ми працюємо правильним буферним розчином … … Заява незрозуміло звідки походить. Це все не правда! — сказав Клочко.
При цьому медики зазначили, що не будуть вимагати вибачень або публічного спростування, оскільки вони «вже звикли до таких звинувачень».
Але сьогодні Головний санітарний лікар Миколаївської області Володимир Клочко спростував твердження начальника управління СБУ в Миколаївській області Віталія Герсака про те, що в регіоні з порушеннями проводили тести на коронавірус.

Герсак відомий борець з незаконими АЗС, Рибаками. Тепер він ще і борець з коронавірусом.
Цікаво, чи допоможе ця боротьба накосити на нове авто чи домівку?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ