Человек не терпит насилия!

В ООС завезли тести на коронавірус — медики приділяють особливу увагу військовослужбовцям

На передовій з’явилася можливість протестувати військових на коронавірус. Першу тисячу тест-систем волонтери доправили до військових шпиталів Донеччини.
Нині триває забір біологічних матеріалів для тестування. Впродовж тижня лабораторія протестує на коронавірус військових, які найбільше контактують з іншими армійцями та найчастіше пересуваються по фронту. Зокрема, медиків, прес-офіцерів, командирів та начальників штабів.
Частина тестів залишиться у резерві. Ці тести дозволяють знаходити вірус на ранній, безсимптомній, фазі, коли людина інтенсивно поширює вірус.
В той же час координатори запевнили, що режим карантину, який запроваджений у Дніпрі, куди доставляють з передової важких поранених, не завадить їхній подальшій евакуації.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ