Человек не терпит насилия!

Путя отправил помощь США

Россия и Китай отправили США самолет с медоборудованием в связи с пандемией коронавируса, заявил американский лидер Дональд Трамп. Его слова приводит ТАСС.

«У нас отличные отношения со многими странами. Китай прислал нам некоторые вещи <…>. Россия прислала нам очень и очень большой самолет <…> медицинского оборудования. Это очень мило», —сказал глава Белого дома.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

8 ответов

  1. Путін! Ти син сатани що несеш смерть по всьому світу. Виродок у якого нічого святого. Смерть, страждання, муки дітей і мирного населення світу йому приносить радість. Вампір що бажає крові , Творець і син його Іісус Христос тебе покарають. Будеш з своіми халуями закопаний в братських могилах. На землі на якій Віруючі побудують нужники. Всі народи світу будуть приіжджаати туди, ходити на екскурсіі щоб оправитись. Щоб вам небуло спокою в Святі Землі Буть ти проклятий! Твоі рідні, твоі близькі , знайомі і халуі твоі в 13 поколінні. В ім. я Сина і святого Духа в ім,я Всіх Святих, в ім.я Сили Небес, сили Землі, сили Води, сили Морськоі путини, виведіть ворогів наших на правельний путь!. Укажіть ім вірну дорогу в іх смертовбивчих діях! Хто говорить? Говорить та людина що бачила Іісуса Христа !

  2. Путін! Ти син сатани що несеш смерть по всьому світу. Виродок у якого нічого святого. Смерть, страждання, муки дітей і мирного населення світу йому приносить радість. Вампір що бажає крові , Творець і син його Іісус Христос тебе покарають. Будеш з своіми халуями закопаний в братських могилах. На землі на якій Віруючі побудують нужники. Всі народи світу будуть приіжджаати туди, ходити на екскурсіі щоб оправитись. Щоб вам небуло спокою в Святі Землі Буть ти проклятий! Твоі рідні, твоі близькі , знайомі і халуі твоі в 13 поколінні. В ім. я Сина і святого Духа в ім,я Всіх Святих, в ім.я Сили Небес, сили Землі, сили Води, сили Морськоі путини, виведіть ворогів наших на правельний путь!. Укажіть ім вірну дорогу в іх смертовбивчих діях! Хто говорить? Говорить та людина що бачила Іісуса Христа !

  3. Якщо всі священники і віруючі всіх конфесій і віросповідання забудуть колишні конфлікти і проведуть хресні ходи по містах Росії і І України за припинення вторгнення військ РФ на територію України і братовбивчоїї війни, Ми побачим хто Сатана, хто І Індонезії, а хто миряни.

  4. Людину, яка погрожує і намагається знищити 500 000 000 людей ядерними вибухами,, пора насильно відправити в наркопсихіатричну лікарню на лікування чи знищети його, його оточенню. Пока не пізно.

  5. Ми вільний народ Украіни і в нас тече кров наших предків, Запорожських козаків, солдатів Радянськоі арміі і героів партизанських визвольних угрупувань Західноі Украіни. що всі, як один, стояли на смерть під Сталінградом і і Москвою. Визволяли Киів і Брест, помирали під Ясами, Прагою, Будапештом і Берліном. Стояли на смерть в лісах і горах Карпат. Нищили фашиську наволоч до самоі перемоги.. І якийсь то неадикватний Байстрюк з армією фашистських зомбованих Виродків і недороблених на п,яну голову російських недоносків, нас думає зламати.і залякати.. На своі земл,і. на які ми народилися, жили і помрем.. На землі в які спочивають з миром предки, всіх національностей.. Захист своєі Землі, нашоі Держави, помста за мародерство, знищені села і міста, це одне, а помста за загиблих стариків, жінок і дітей, моральне і фізичне знущання над ними , це зовсім інше.. Це Святана Помста за нас і за наших дітей, за пам.ять наших. предків що лежать в братських могилах і кладовищах. По всій Украіні, даже пенсіонери що можуть тримати зброю в руках, будуть стояти на смерть і нищирь вас російських фашистів, наволоч, без роду і племені і пам.яті. . .

  6. «»Асвабадители!» Вам гаплык! Получите в промежность и неоднаразово, и без вазелина металической струшкой. 9. 05. 22 г. вы обстреляли и унечтожили торгово- развлекательный комплекс » Ревьера» в г. Герое Одесса, унечтожив тем самым имущество иностранного Азиатсько- Европейский бизнеса. Ждите адекватную Ответку!

  7. Хто проти Украіни? Хто проти Зеленського і украінськоі влади ? Рашистські голодранці і мородери! Кожному рашисту по унітазу і по парі шкарпеток і трусів, б\у. Для бурятів. Ви, обдолбані, тупі Виродки, зроблені на п, яну голову! І батьки ваші такіі! Ходити по золоті і алмазах, а жити, як бомжі і працювами десятки років на Москву і іі трутнів. Я можу пояснити, чому бурятські асвабадітєлі, так знущаються над украінським народом, мародерат і все знищують на своєму шляху, тому що вони тайожні дикарі і олєневоди- пастухи. Іх з дитинства вчать істи сире м.ясо ( живе серце), пити теплу кров убитих ними оленів. А щоб стати чоловіком, при відсутності жінок, вони гвавтують осебі самок оленів. Педофіли і тварі. Да, про що я! Украінську армію, вом не перемогди. Ми на своій землі. Хай хоч одна рашиська наволоч похвалиться що іі орки (в/пенсіонери) і іх сім.і, віід влади отримували і отримують квартири і компенсаціі за неотримане житло в розмірі по біля 25 000 доларів, на кожного члена сім,і, як в\с украінськоі арміі. Вам сукам Путін з Шайгу видасть по персональному гробові з сосни і тільки тим що в салафановому мішку доіде до росєі, а сім.і 10 000 рублів на сім.ю. Безмозглі Виродки і дикарі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ