Человек не терпит насилия!

Путя отправил помощь США

Россия и Китай отправили США самолет с медоборудованием в связи с пандемией коронавируса, заявил американский лидер Дональд Трамп. Его слова приводит ТАСС.

«У нас отличные отношения со многими странами. Китай прислал нам некоторые вещи <…>. Россия прислала нам очень и очень большой самолет <…> медицинского оборудования. Это очень мило», —сказал глава Белого дома.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

8 ответов

  1. Путін! Ти син сатани що несеш смерть по всьому світу. Виродок у якого нічого святого. Смерть, страждання, муки дітей і мирного населення світу йому приносить радість. Вампір що бажає крові , Творець і син його Іісус Христос тебе покарають. Будеш з своіми халуями закопаний в братських могилах. На землі на якій Віруючі побудують нужники. Всі народи світу будуть приіжджаати туди, ходити на екскурсіі щоб оправитись. Щоб вам небуло спокою в Святі Землі Буть ти проклятий! Твоі рідні, твоі близькі , знайомі і халуі твоі в 13 поколінні. В ім. я Сина і святого Духа в ім,я Всіх Святих, в ім.я Сили Небес, сили Землі, сили Води, сили Морськоі путини, виведіть ворогів наших на правельний путь!. Укажіть ім вірну дорогу в іх смертовбивчих діях! Хто говорить? Говорить та людина що бачила Іісуса Христа !

  2. Путін! Ти син сатани що несеш смерть по всьому світу. Виродок у якого нічого святого. Смерть, страждання, муки дітей і мирного населення світу йому приносить радість. Вампір що бажає крові , Творець і син його Іісус Христос тебе покарають. Будеш з своіми халуями закопаний в братських могилах. На землі на якій Віруючі побудують нужники. Всі народи світу будуть приіжджаати туди, ходити на екскурсіі щоб оправитись. Щоб вам небуло спокою в Святі Землі Буть ти проклятий! Твоі рідні, твоі близькі , знайомі і халуі твоі в 13 поколінні. В ім. я Сина і святого Духа в ім,я Всіх Святих, в ім.я Сили Небес, сили Землі, сили Води, сили Морськоі путини, виведіть ворогів наших на правельний путь!. Укажіть ім вірну дорогу в іх смертовбивчих діях! Хто говорить? Говорить та людина що бачила Іісуса Христа !

  3. Якщо всі священники і віруючі всіх конфесій і віросповідання забудуть колишні конфлікти і проведуть хресні ходи по містах Росії і І України за припинення вторгнення військ РФ на територію України і братовбивчоїї війни, Ми побачим хто Сатана, хто І Індонезії, а хто миряни.

  4. Людину, яка погрожує і намагається знищити 500 000 000 людей ядерними вибухами,, пора насильно відправити в наркопсихіатричну лікарню на лікування чи знищети його, його оточенню. Пока не пізно.

  5. Ми вільний народ Украіни і в нас тече кров наших предків, Запорожських козаків, солдатів Радянськоі арміі і героів партизанських визвольних угрупувань Західноі Украіни. що всі, як один, стояли на смерть під Сталінградом і і Москвою. Визволяли Киів і Брест, помирали під Ясами, Прагою, Будапештом і Берліном. Стояли на смерть в лісах і горах Карпат. Нищили фашиську наволоч до самоі перемоги.. І якийсь то неадикватний Байстрюк з армією фашистських зомбованих Виродків і недороблених на п,яну голову російських недоносків, нас думає зламати.і залякати.. На своі земл,і. на які ми народилися, жили і помрем.. На землі в які спочивають з миром предки, всіх національностей.. Захист своєі Землі, нашоі Держави, помста за мародерство, знищені села і міста, це одне, а помста за загиблих стариків, жінок і дітей, моральне і фізичне знущання над ними , це зовсім інше.. Це Святана Помста за нас і за наших дітей, за пам.ять наших. предків що лежать в братських могилах і кладовищах. По всій Украіні, даже пенсіонери що можуть тримати зброю в руках, будуть стояти на смерть і нищирь вас російських фашистів, наволоч, без роду і племені і пам.яті. . .

  6. «»Асвабадители!» Вам гаплык! Получите в промежность и неоднаразово, и без вазелина металической струшкой. 9. 05. 22 г. вы обстреляли и унечтожили торгово- развлекательный комплекс » Ревьера» в г. Герое Одесса, унечтожив тем самым имущество иностранного Азиатсько- Европейский бизнеса. Ждите адекватную Ответку!

  7. Хто проти Украіни? Хто проти Зеленського і украінськоі влади ? Рашистські голодранці і мородери! Кожному рашисту по унітазу і по парі шкарпеток і трусів, б\у. Для бурятів. Ви, обдолбані, тупі Виродки, зроблені на п, яну голову! І батьки ваші такіі! Ходити по золоті і алмазах, а жити, як бомжі і працювами десятки років на Москву і іі трутнів. Я можу пояснити, чому бурятські асвабадітєлі, так знущаються над украінським народом, мародерат і все знищують на своєму шляху, тому що вони тайожні дикарі і олєневоди- пастухи. Іх з дитинства вчать істи сире м.ясо ( живе серце), пити теплу кров убитих ними оленів. А щоб стати чоловіком, при відсутності жінок, вони гвавтують осебі самок оленів. Педофіли і тварі. Да, про що я! Украінську армію, вом не перемогди. Ми на своій землі. Хай хоч одна рашиська наволоч похвалиться що іі орки (в/пенсіонери) і іх сім.і, віід влади отримували і отримують квартири і компенсаціі за неотримане житло в розмірі по біля 25 000 доларів, на кожного члена сім,і, як в\с украінськоі арміі. Вам сукам Путін з Шайгу видасть по персональному гробові з сосни і тільки тим що в салафановому мішку доіде до росєі, а сім.і 10 000 рублів на сім.ю. Безмозглі Виродки і дикарі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ