Человек не терпит насилия!

Віце прем’єр-міністр України Резніков: Єрмак прийшов у публічну політику заради служіння народові, а не через марнославство

Нещодавно, Віце прем’єр-міністр України – міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков дав розгорнуте інтерв’ю головній редакторці видання “ГОРДОН” Олесі Бацман. У розмові пан Резніков виклав свої думки щодо пандемії Коронавірусу, можливого введення надзвичайного стану, охарактеризував теперішній Уряд і Главу ОП Андрія Єрмака, обговорив створення консультативної ради ОРДЛО, а також навів паралелі між Козаком та Сурковим. Відповідно ми б хотіли виділити думки Олексія Резнікова щодо Андрія Єрмака, адже зараз довкола нього ходить вкрай багато чуток та новин.

В інтерв’ю Віце прем’єр-міністр України – міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій заявив: вважає, що пан Єрмак прийшов у публічну політику заради служіння народові, а не через марнославство як це зробили більшість із когорти теперішньої верхівки України. Також розповів, що з теперішнім Главою ОП знайомий давно і часто пересікався коли працював на посаді заступника голови міської адміністрації Віталія Кличко.

Щодо висловлення «служіння», то було зазначено, що Глава ОП довгий час жив для себе, як багато хто з нас, але вирішив це змінити, адже відчув що може принести корить державі і народові України. Ми в свою чергу також би хотіли відзначити з позначкою плюс цей вчинок пана Єрмака, адже не кожна людина сьогодні готова практично за мить змінити своє життя, покинути свою зону комфорту. І більше, того – знаючи, що попереду важкі випробування, спалювання тисяч нервових клітин, недоспані ночі і тотальна публічність, яка може: як піддаватись хвальбі, так і критиці. Та все ж, як бачимо Андрій Єрмак сильна особистість, яка відчула що може принести своїй країні зміни на краще. До речі, зараз це успішно всі ми можемо спостерігати. Більше того, навіть у цей складний для нас час він заслуговує на велику повагу. Адже реально зараз він у перших рядах трудиться не покладаючи сил, щоб ми, українці змогли перебороти Коронавірус та не відчули економічного удару. Багато хто із когорти «сильних світу цього»прикриваючи виключно свою «м’яку частину тіла» в цей час тихенько десь залягнув на дно в очікувані… А потім, скоріш за все, героїчно «повстане» і розказуватиме надумані історії як рятував світ, та критикуватиме людей, які зараз віддають усі сили заради подолання пандемії Коронавірусу і збалансування економіки України. Але народ усе бачить, і те що Єрмак зараз не сховався у закутку, а бореться – буде оцінено виключно достойним вчинком – достойної людини.

До речі, у все тому ж інтерв’ю пан Резніков зазначив, що Глава ОП вже довгий час спить лише по три години на добу. А це ще раз підкреслює, що Андрій Єрмак прийшов у політику служити народові. І будемо, відверті: зараз це вкрай відчутно кожному українцеві, адже всі дії Глави ОП спрямовані лише на вирішення проблем які огорнули в цей час нашу державу.

Всім здоров’я, миру і злагоди. Дотримуйтесь порад Президента та МОЗ щодо пандемії COVID-19. Шануйте і любіть одне одного. Тільки разом ми все здолаємо, в першу чергу – Коронавірус.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ