Человек не терпит насилия!

Віце прем’єр-міністр України Резніков: Єрмак прийшов у публічну політику заради служіння народові, а не через марнославство

Нещодавно, Віце прем’єр-міністр України – міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков дав розгорнуте інтерв’ю головній редакторці видання “ГОРДОН” Олесі Бацман. У розмові пан Резніков виклав свої думки щодо пандемії Коронавірусу, можливого введення надзвичайного стану, охарактеризував теперішній Уряд і Главу ОП Андрія Єрмака, обговорив створення консультативної ради ОРДЛО, а також навів паралелі між Козаком та Сурковим. Відповідно ми б хотіли виділити думки Олексія Резнікова щодо Андрія Єрмака, адже зараз довкола нього ходить вкрай багато чуток та новин.

В інтерв’ю Віце прем’єр-міністр України – міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій заявив: вважає, що пан Єрмак прийшов у публічну політику заради служіння народові, а не через марнославство як це зробили більшість із когорти теперішньої верхівки України. Також розповів, що з теперішнім Главою ОП знайомий давно і часто пересікався коли працював на посаді заступника голови міської адміністрації Віталія Кличко.

Щодо висловлення «служіння», то було зазначено, що Глава ОП довгий час жив для себе, як багато хто з нас, але вирішив це змінити, адже відчув що може принести корить державі і народові України. Ми в свою чергу також би хотіли відзначити з позначкою плюс цей вчинок пана Єрмака, адже не кожна людина сьогодні готова практично за мить змінити своє життя, покинути свою зону комфорту. І більше, того – знаючи, що попереду важкі випробування, спалювання тисяч нервових клітин, недоспані ночі і тотальна публічність, яка може: як піддаватись хвальбі, так і критиці. Та все ж, як бачимо Андрій Єрмак сильна особистість, яка відчула що може принести своїй країні зміни на краще. До речі, зараз це успішно всі ми можемо спостерігати. Більше того, навіть у цей складний для нас час він заслуговує на велику повагу. Адже реально зараз він у перших рядах трудиться не покладаючи сил, щоб ми, українці змогли перебороти Коронавірус та не відчули економічного удару. Багато хто із когорти «сильних світу цього»прикриваючи виключно свою «м’яку частину тіла» в цей час тихенько десь залягнув на дно в очікувані… А потім, скоріш за все, героїчно «повстане» і розказуватиме надумані історії як рятував світ, та критикуватиме людей, які зараз віддають усі сили заради подолання пандемії Коронавірусу і збалансування економіки України. Але народ усе бачить, і те що Єрмак зараз не сховався у закутку, а бореться – буде оцінено виключно достойним вчинком – достойної людини.

До речі, у все тому ж інтерв’ю пан Резніков зазначив, що Глава ОП вже довгий час спить лише по три години на добу. А це ще раз підкреслює, що Андрій Єрмак прийшов у політику служити народові. І будемо, відверті: зараз це вкрай відчутно кожному українцеві, адже всі дії Глави ОП спрямовані лише на вирішення проблем які огорнули в цей час нашу державу.

Всім здоров’я, миру і злагоди. Дотримуйтесь порад Президента та МОЗ щодо пандемії COVID-19. Шануйте і любіть одне одного. Тільки разом ми все здолаємо, в першу чергу – Коронавірус.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ