Человек не терпит насилия!

Всегрецький православний союз проти Патріарха Варфоломія

Ця людина, яка поставила для себе золотого тільця понад Ісуса, іменує себе «Вселенським Патріархом», замість того, щоб служити Богу і Матері-Церкви, вносить розкол і провокує конфлікти в світовому Православ’ї.
Тепер загребучі руки Варфоломія дотягнулися до Еллади, де він примушує церковних ієрархів визнати неканонічну «Православну Церкву України». Але фанарський доглядач на берегах Егейського моря зустрів запеклий опір.
Так, члени Всегрецького православного Союзу, духовенство і миряни, зажадали у суду скасувати рішення Архієрейського Собору Елладської Православної церкви про визнання «Православної Церкви України».
Ця Грецька громадська організація вважає, що Архієрейський собор ЕПЦ 12 жовтня 2019 року прийняв рішення, порушивши необхідні процедури: Грецькі ієрархи не голосували за визнання ПЦУ і, відповідно, не підтримали рішення більшістю голосів.
Під погрозами і прямим тиском з боку Фанару Блаженніший Архієпископ Афінський і всієї Еллади Ієронім змусив прийняти рішення Собору ієрархії в Елладській Церкві про визнання розкольницької «Православної церкви України». Причому це рішення не приймалося, як це і належить, голосуванням єпископату, а сталося в таємниці.
Відсутній офіційний документ за підписами грецьких архіпастирів, який можна було б вважати свідченням єдиного соборного рішення Помісної Церкви. Більш того, досить швидко була поширена звістка про те, ніби Елладська православна церква визнала українську автокефалію, що не відповідає ні тексту Комюніке, ні позиції багатьох учасників Собору. Про що, до речі, відразу заявили Митрополит Кифирский Серафим, Митрополит Новосмирнский Симеон, Митрополит Керкирский Нектарій, Митрополит Пірейський Серафим та інші архіпастирі.
Учасники Союзу відзначають, що про цю подію взагалі, немов виконуючи вказівки з Константинополя, мовчать грецькі ЗМІ, навмисно приховуючи проблему поділу і назріваючого розколу в грецькому православному суспільстві.
Ще наприкінці минулого року один з принципових противників «нової церкви» України, митрополит Пірейський Серафим, заявив, що ПЦУ – неіснуюча з канонічної точки зору «церква», що складається з канонічних порушників, анафематствованих і нерукоположених лжесвящеників.
«Це, природно, має бути визнано Всеправославным Собором, який, працями Блаженніших Святих Православних Предстоятелів Автокефальних Церков, спрямованих Його Високопреосвященству Вселенському Патріарху Варфоломію, повинен наибыстрейшим чином бути скликаний для подолання цієї, здавалося б, складно розв’язати проблеми, яку, на жаль, ніхто не ставить на реальну канонічну основу», – написав цей архієрей Елладської Церкви.
Владика Серафим звернув увагу своїх читачів на те, що створення ПЦУ – геополітичний проект.
«В українському питанні була задіяна Православна Церква, про що свідчать час від часу заяви державних керівників США з першою в їх ряду вітальною заявою міністра закордонних справ Майка Помпео про надання автокефалії так званої «Православної церкви України». Безпрецедентна подія-держсекретар США вітає за чисто церковну дію”, — зазначив ієрарх Елладської Церкви.
На закінчення він задався питанням про те, чи взяла до уваги все вищевикладене Синодальна комісія з догматичних і канонічних питань.
«Вивчила чи синодальна комісія з міжправославних і міжхристиянських відносин наслідки визнання цієї недійсною автокефалії, як було пояснено на Постійному Синоді, наслідки явною канонічної помилки чесного Вселенського патріархату і певної реакції Московського Патріархату припинити церковне спілкування з Церквою Греції і можливе визнання в Греції іншої релігійної структури», яка вже здійснює спілкування по той бік кордонів у Америкс з Російською церквою колишнього Синоду у Карловцях (РПЦЗ)?
Згідно позиції ієрарха Елладської Церкви « висновок, який напрошується для рішення щодо Української церкви, полягає в тому, що помилково і без канонічної компетенції Святий і Священний Синод Вселенського Патріархату повернув священний сан і виніс остаточне рішення щодо колишніх кліриків іншого церковного органу, Російської Церкви, змінивши і скасувавши рішення Патріаршої ради без належної юрисдикції».
Митрополит Тамасу і Оріні, Нектаріос (Мракопулос), Кіпрської Православної церкви заявив, що «Православна Церква Кіпру не визнала призначеного в Константинополі предстоятелем Православної церкви України митрополита Епіфанія (Думенко) і залишається в євхаристійних відносинах тільки з Українською православною церквою і її предстоятелем в особі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія». А насельник Афонського монастиря Філофей архімандрит Стефан покинув богослужіння, в якому брав участь представник ПЦУ «єпископ» Ольвійський Епіфаній (Димитріу).
Всі ці та інші події, пов’язані з примусом до визнання “Православною Церквою України«, говорять про те, що Варфоломій все більше і більше втрачає авторитет серед канонічних Православних Церков як «перший серед рівних».

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ