Человек не терпит насилия!

«Всім ворогам і недругам на зло». Головнокомандувач Зеленський укріпляє могутність нашої Армії

Армія для кожної країни є надзвичайно важливої складовою свого існування, а для України – це перш за все невимовний патріотизм, сенс життя, жага волі і миру. Українці – велика нація, яка на цілий світ довела, що любов до держави є першим і найголовнішим чинником у протистоянні будь-якому ворогові. За кожною армією стоїть її Головнокомандуючий, і у великій мірі від нього залежить бойовий дух і міць оборонних потужностей країни. В Україні таким лідером є наш Президент Володимир Зеленський, який віддає всі свої сили на те щоб всі наші громадяни були захищені від нападу ворогів. А будучи розумним і виваженим Головнокомандувачем він чітко знає і усвідомлює, що основним «титаном» захисту мирного життя є могутня Армія, яка день у день повинна розвиватись і бути на готові дати відсіч агресору.
Наш Гарант прийняв військо у дуже складний для держави час, коли не тільки ворог наносить ударів, а й коли з середини держави багато недругів стараються розбалансувати обороноздатність України. Володимир Олександрович з гідністю прийняв всі удари і з честю згуртував народ. Він як ніхто інший розуміє, що у єдності країни є наша найбільша сила. Президент несе в собі велике натхнення для кожного українця і постійно доводить велику істину: сильна армія – це запорука незалежності та права на самостійний розвиток України. Та як годиться для виваженого і розумного лідера найважливішим критерієм армії має бути збереження життя як і мирних громадян, та і наших воїнів. Україна прагне досягнути миру дипломатичним шляхом, але сильне військо робить позицію держави впевненішою та міцнішою. Тому, Головнокомандувач поклав за мету максимально зміцнити наші ЗСУ, і все це робить він не на на словах, і не на плакатах, а на ділі. А у цьому йому найперше допомагає його соратник, голова ОП Андрій Єрмак, який разом із профільним Міністерством розробляє стратегію повноцінного реформування усіх сфер оборони, військового управління, логістики, підготовки, озброєння та гідного забезпечення українських військових і їхніх родин. Президент Зеленський поклав на Єрмака важливу місію – за максимально короткий час наблизити ЗСУ до стандартів НАТО.
На даний час паном Єрмаком і представниками Міністерства Оборони ведуться постійні консультації із нашими зарубіжними партнерами, запрошуються в Україну військовослужбовці із топ світових армій для навчання наших воїнів, проводиться реорганізація підприємств оборонної сфери держави, здійснюються договори по закупівлі надсучасних оборонних комплексів та зброї. Також здійснюються систематичні планові повірки військових частин та інших місць дислокацій військовослужбовців. У ході таких дій на практиці виявляються слабкі місця для їх швидкого і максимального усунення. Процес розвитку української армії вже запущений і рухається з максимальною швидкістю.
Володимир Зеленський чітко заявив, що після досягнення довгоочікуваного миру армія не перестане бути нашим пріоритетом. Бо це – запорука нашого подальшого розвитку, нашої незалежності, права на самостійний вибір нашого власного шляху, яким рухається Україна. Як бачимо для нашого Головнокомандувача боєздатність і розвиток армії є однією із найважливіших цілей під час свого правління, і як ми всі пересвідчились: поставлені цілі — він завжди досягає. Крім того, маючи за плечима такого дієздатного і відповідального керівника ОП як Андрій Єрмак, що відіграє надзвичайно важливу роль у реформуванні і розвитку ВСУ — наш народ може бути впевненим, що українська Армія вже в ближній час стане ще могутнішою і однією із напотужніших у світі.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ