Человек не терпит насилия!

ВАЖЛИВО: Чи розраховувати на владу у боротьбі із Коронавірусом?! РЕАЛЬНІ поради для зменшення ризику захворювання і що робити якщо є підозра на Коронавірус

Коронавірус… Цій пошесті можна надати багато визначень, і нажаль, більшість із них будуть правильні. Одним із таких вузько описаних є: це гостре вірусне захворювання, що характеризується переважним ураженням дихальної системи і шлунково-кишкового тракту. Коронавірус є зоонозною інфекцією за походженням. Існує кілька різновидів коронавирусу, що викликає захворювання у людини. Та найнебезпечнішим є 2019-nCov, який наповну зараз косить цілий світ. Його інкубаційний період може становити від 1 до 14 днів (в середньому 10 днів). Протягом усього цього періоду людина може заражати інших. Протікає захворювання, найчастіше, як звичайний грип, парагрип або будь-яка інша гостра респіраторна інфекція з усіма характерними для них ознаками. Основні симптоми такі:
— біль при ковтанні і чханні;
— риніт;
— головний біль;
— кашель, здебільшого сухий;
— прояви гіпоксії;
— підвищення температури, гарячка;
— озноб; м’язовий біль;
— задишка (ускладнене дихання)
УВАГА! Наразі немає вакцини для захисту від 2019-nCoV.Тому, будьте уважні – не піддавайтесь жодним спекуляціям. Найголовнішим, що зараз має бути – це уникнення паніки!!! А найкращим способом запобігти зараженню — уникнути впливу цього вірусу, тому старайтесь:
— не відвідувати регіони, де найбільш часто зустрічається коронавірусна інфекція;
— носити засоби індивідуального захисту (маски);
— обмежувати контакти на близькій відстані;
— часто мийте руки з милом чи обробляйте дезінфекційними засобами;
— уникайте близького контакту з тими, хто має гарячку або кашель;
— не торкайтеся обличчя немитими руками;
— ретельно готуйте їжу, зокрема м’ясо і яйця;
— уникайте незахищеного контакту з дикими та свійськими тваринами;
— частіше провітрюйте житлове приміщення;
— підкріплюйте імунітет (дотримуйтесь температурного режиму в приміщенні — 18-20 градусів, і необхідну вологість — від 40 до 60%).
Якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання – будьте відповідальні! Обмежте контакти з іншими людьми і використовуйте захисну маску для обличчя (її слід регулярно заміняти/знезаражувати). Під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс зігнутим ліктем чи одноразовою серветкою, після чого викиньте серветку та вимийте руки. Не панікуйте , запам’ятайте — це найголовніше! У такому випадку найкращими вашими діями буде:
— самоізолюйтесь(пам’ятайте, що поруч можуть бути люди яких потрібно вберегти);
— не біжіть миттєво в лікарню, адже у вас може бути не дане захворювання(якщо всі масово при першому покашлюванні будуть прибувати в лікарню – це може зашкодити лікуванню реально інфікованих людей);
— перегляньте всю інформацію про симптоми Коронавірусу;
— чітко проаналізуйте їх у себе, при можливості запишіть на папері;
— при виявленні чітких ознак – подзвоніть сімейному лікарю або на швидку допомогу і все спокійно роз’ясніть; після дзвінка лікар пояснить як діяти!
— Якщо вам скажуть, що симптоми не відповідають Коронавірусу, а ви все ж переживайте тоді: одягніть запобіжні засоби(маску) і пройдіть до лікарні для ретельної перевірки.
Чи розраховувати на владу у боротьбі із Коронавірусом?! Ворог чи союзник?!
Найперше – будьте розумні, відкиньте всі політичні мотиви! Нажаль, в Україні склалась така ситуація, що навіть пандемія смерті(Короновірусу) не є важливим фактором для реального об’єднання народу. Плачевно, але замість згуртування над подоланням цією катастрофи знаходяться певні особи, які стараються використати дану ситуацію у своїх корисливих цілях, а саме дискредитувати наше керівництво країни. Зрозумійте, чим більше зараз іти на поводу у критиканів, тим менші шанси на позитиве вирішення проблеми в цілому. Елементарно: влада має повноваження і можливості боротись із Коронавірусом, що й робить, а якщо прислухуватись до критиканів – що ми реально отримаємо?! Допомогу від них – навряд чи, адже ці люди вже обрали свій шлях – знищити владу, а Коронавірус може стати їх партнером, бо чим менший успіх керівництва країни – тим більше вони у виграші, і це реальний факт! Прохання: не піддавайтесь розхитуванню ситуації, адже паніка – це ворог номер один! Будьмо європейською країною: в Європі люди чітко слухають і виконують настанови влади у боротьбі із Коронавірусом!
Тверезо і спокійно аналізуйте те, що керівництво країни вже зробило і що робить в процесі! І зрозумієте, що Президент і його соратники є першими і головними нашими союзниками у боротьбі із Коронавірусом! Тепер перейдемо до фактів, що вже зроблено:
— По всій Україні підготовлені заклади для прийняття хворих та їх обсервації і боротьби із інфекцією
— Проводиться постійне масове навчання і тренінги на випадок фіксації коронавірусу
— Створені групи оперативного реагування
— Постійно ведеться закупка тест-систем для виявлення коронавірусу, що розприділяється по всій державі
— Введено заборону на проведення масових заходів на понад 200 осіб
— Заборонено проведення заходів державного нагляду та контролю під час карантину через коронавірус
— Посилено контроль в’їзду та виїзду на територію України
— В місцях масового скупчення людей проводяться перевірки людей із ознаками інфекції
— Введено карантин
— Прийнято рішення по закриттю кордонів для в’їзду іноземців
— Прийнято міри, щоб засоби першої необхідності(маски, лікарства, тощо) не стали способом спекуляцій
— Запущено онлайн-сервіс для моніторингу коронавірусу
— Та ще цілий ряд інших мір що кожного дня лише розширються.
У висновку хочемо зазначити, що найголовніше це уникати паніки, дотримуватись вищенаведених правил, слідкувати за розвитком подій, дотримуватись плану дій який встановлює влада. Та вище цього всього має бути всенародна згуртованість у боротьбі із цим лихом, адже сила українського народу в єдності.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ