Человек не терпит насилия!

СМЕРТЬ УСІМ ВОРОГАМ УКРАЇНИ !!!

НАШІ МОЛИТВИ ДІЮТЬ !!!
Кожного дня мільйони українських патріотів різних конфесій та релігій моляться та звертаються до Всевишнього : ” Господи, допоможи знищити сатаніську #цапську імперію зла. Хай здохнуть усі рашисти, #цапські нацисти та шовіністи, комуністи та путіністи, сепаратюги, колоради та інші гади. Хай здихає від важкої невиліковної хвороби іхній хан ***ло I та все його бандитське кодло. Хай щезає в унітазі історії бидлячий #цапстан. Хай він горить, руйнується, хай здихають усі виродки від злоякісних пухлин, СНІДу, епідемій чуми, холери, туберкульозу, раку, інсультів. Хай знищать цю бидлячу країну землетруси, повені, пожежі, катастрофи, метеорити. #цапстан — центр світового тероризму і його необхідно знищити ! Амінь ! ”
Рішучі думки, молитви, прокляття неодмінно знищать цю мерзенну орду. Вже є реальні результати : занепадає економіка та міць Козляндії, зростає смертність, стрибають з висоти, вішаються, гинуть у ДТП, здихають від раку покидьки і україноненависники.
N.B. 25 грудня 2016 року Чорне море прооквтнуло ансамбль пісні та танців імені Олександрова у кількісті 92 рашистів, які летіли на святкування вбивства дітей до Сирії. Хай Нептун свом тризубом пронизує щодня їхні мерзенні душі.
У 2017 р.від раку мозку здох гуморист мойша задорнов. Його мозок продукував ненависть до України і до людства. Це він автор «жарту « Малазійський літак впав, тому що він важчий за повітря » і за це Господь вразив його ватний мозок – цю залозу імперської отрути, невиліковною раковою пухлиною.
У березні 2018р. у Кемерово згоріло біля 400 дітей – майбутніх рашистів, окупантів та покидьків.
30.08.2018р. здох від тяжкої хвороби – раку легенів лютий ворог України, бандюган, олігарх та рабовласник йоська кобзон.
02.10.2016г. здох українофоб і юдо- нацист роман карцев.
03.10.2018р. під Костромою впав козлячий вертоліт з рашистами, бо « він важчий за повітря ».
03.07.2019 році у Баренцевому морі згоріла козлячий підводний човен під промовистою назвою « Лошарик».
На початку серпня 2019 року розпочалася широкомасштабна пожежа Сибіру, горять мільйони гектарів лісу – легенів планети. Какацапи вирішили димом задушити США та спалити усе лісове багатство, щоби не дісталося Китаю. Інстинкт самогубців допомагає какацапам шутчише здихати і звільнювати цивілізацію від тупих зайвохромосомних гуманоїдів.
26 січня 2020 року раптово здох лютий людиноненависник, піп козлячої церкви, іеолог «уского міра « Сєва Чаплін. Тепер у пеклі разом з кобзоном, задорновим та ансамблем імені Александрова він веселить мешканців жахливого потойбіччя.
22 лютого 2020 році екс-міністр закордонних справ рашист Кожара у себе вдома застрелив свого друга рашиста Старицького, бавлячись у Вільгельма Теля.Браво !
Отож, козломорді лошари, стривайте !!!
Вас будуть гамселити чорти у пеклі і смажати, бо ви паскудні вороги України = Русі і всього людства!
Так буде з кожним ворогом нашої рідної Вітчизни !
Слава Нації !
Смерть усім ворогам !!!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ