Человек не терпит насилия!

Свято 9 лютого: що суворо заборонено робити сьогодні, всі прикмети

9 лютого можна було заговорити зубний біль

Яке сьогодні свято. 9 лютого всі православні християни вшановують пам’ять Іоанна Златоуста, відомого також як архієпископ Константинопольський. Цей святий є одним із найбільш шанованих у православ’ї, він прославився добрими справами.

Іоанну Златоусту молилися, просячи додати розуму, допомогти в духовному розвитку, пошуку себе, добробуту в родині. Архієпископа також вважають заступником людей, які у відчаї й перебувають на роздоріжжі.

Що потрібно зробити на Іоанна Златоуста
В цей день було заведено поминати близьких і готувати ритуальні страви: відкриті пироги з солоними начинками (гриби, м’ясо, риба).

Також вважалося, що Златоуст міг зцілити зубний біль. Щоб позбутися від болю, потрібно було вимовити заговір: “Лазарева субота, Златоустів день, у кого болять зуби, щоб ті зуби скам’яніли і довіку не хворіли”.

9 лютого треба розпалити вогонь у печі або каміні. Якщо це зробити, то в сім’ї буде достаток, мир і спокій протягом цілого року.

Суворі заборони 9 лютого
В цей день суворо не можна дарувати і отримувати подарунки. Це віщувало біду. Така заборона, зокрема, пов’язна з тим, що саме 9 лютого відбуваються найгірші псування і наговори.

Крім того, поганою ідеєю на Іоанна Златоуста є мити голову.

Церковний календар 2020: як називати дітей цього року
Народні прикмети на Іоанна Златоуста
Якщо сніг у полі 9 лютого лежить пагорбами — чекай доброго врожаю.
Низьке небо — до холодів.
Якщо хмари швидко йдуть за напрямком вітру — снігу не буде. А якщо рухаються проти вітру — це до снігопадів.
Шибки в будинку запітніли — чекай холоднечі.
9 лютого не можна було топити піч сирими дровами — це до нещастя в домі.
Поганою прикметою було обпектися, спіткнутися і порізатися 9 лютого

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ