Человек не терпит насилия!

Міністр часів Порошенка Кубів “кришує” корупцію на ремонті доріг в Одесі

Начальник Служби автомобільних доріг Одеської області отримує “відкати” від ремонту автошляхів у регіоні. Вариводу неодноразово намагались звільнити, але у нього є покровителі серед міністрів з уряду Гройсмана. Йдеться про колишнього віцепрем’єр-міністр Степана Кубіва. Про це журналістам повідомили дописувачі проєкту у соцмережі.

“Начальник служби Варивода отримує так звану винагороду у розмірі 5-7 % від підрядників і ще 2-3 % від вартості робіт від субпідрядників після перемоги у тендерах на ремонт і будівництво доріг в області. Так, у 2018 році Служба автодоріг провела держзакупівлі на 2,67 мільярда гривень. А сума “відкату” становила 267 мільйонів гривень”, – йдеться у документі, який інсайдери передали редакції.

whatsapp image 2020 01 28 at 14.44.53

Також у документі зазначено, що у цій схему задіяний і колишній голова Одеської ОДА Степанов та директор Департаменту фінансів ОДА Зінченко.

У 2017 році Укравтодор провів аудит діяльності Служби автодоріг Одещини та виявив численні порушення: нецільове використання бюджетних коштів на загальну суму у 45 мільйонів гривень.

Протягом 2016-2019 років Укравтодор неодноразово намагався звільнити Вариводу з посади. Однак щоразу під час спроби звільнення продовження його діяльності лобіювали колишній перший віцепрем’єр-міністр Степан Кубів та екскерівник Одеської області Степанов.

“ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ