Человек не терпит насилия!

Син тернопільського мільйонера Василя Лила у банді наркоторговців

Нещодавно правоохоронці Тернопільської області затримали дев’ять членів злочинного угруповання, яке займалося виготовленням амфетаміну та збутом марихуани, амфетаміну, метаамфетаміну, МДА, PVP, та нових психотропних речовин НПР.

Силовики фіксували діяльність зловмисників протягом останніх шести місяців. А напередодні одночасно провели 70 обшуків у Тернопільській, Хмельницькій та Київських областях.

У поліції сказали, що організував виробництво і збут метамфетаміну 35-річний житель Тернополя, власник одного із спортклубів. Серед його помічників були відвідувачі спортивного залу, деякі з них не тільки поширювали наркотики, але й повинні були захищати кур’єрів у разі нападу. Серед знакових учасників ОЗУ був син тернопільського мільйонера, забудовника, власника фірми “Тернопільбуд” Василя Лила. Завдяки зусиллям останнього на даний момент розслідування призупинено, вирішується питання про заміну запобіжногозаходу для членів ОЗУ для їх переправлення за кордон. Матеріали про Лила-молодшого вилучаються з офіційних та оперативних матеріалів.

Учасникам групи — від 20 до 33 років. Вони отримували від організатора метамфетамін і займалися його продажем. У день група заробляла 25-50 тисяч гривень. Частину метамфетаміну виготовляли в Тернополі в спеціально обладнаних гаражних приміщеннях. Решта сировини та інші наркотики закуповували у жителів Хмельницької області.

В ході розслідування стало відомо, що дане угруповання на території Тернопільської області працювало протягом кількох років. Їх неодноразово викривали правоохоронці, але її учасникам вдавалося уникнути покарання. Не на камеру чесні поліцейські повідомили, що, здебільшого, усі проблеми ОЗУ вирішували гроші Василя Лила. Тому під час досудового розслідування буде перевірятися і причетність до злочину співробітників правоохоронних органів.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ