Человек не терпит насилия!

Дніпро — хабар

24.01.2020 працівниками правоохоронних органів за процесуального керівництва прокуратури області за отримання “відкату” затримано группу осіб на чолі з в.о. начальника ГУ Державної міграційної служби України в Дніпроптеровській області Кулябу Світлану Борисівну та головного бухгалтера міграційної служби Кручиніну Ольгу Миколаївну, адвоката та директора ТОВ. Під час обшуку службового кабінету Куляби С.Б. виявлено 400 доларів США, 50 Євро та 1600 гривень, серед яких грошові кошти, які були передані в якості неправомірної вигоди.
Є надія, що цю справи не “зіл’ють”, хоча ці особи з ГУДМС задовльняли керіництво не тільки в області але й у Київі. Дай бог хисту та наснаги нашим правоохоронним органам в боротьбі з хабарництвом серед державних службовців.
P.S.Запрошую висвітлювати на сайті ОРД ці ганебні вчинки серед посадових осіб. Маю надію, що мене підтримають небайдужи люди.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ