Человек не терпит насилия!

Дмитро Сосинович. «Калєтнік» Херсонської області

sosiphoto

До Аналітичного Центру «Антикорупційна платформа» з Інтернет ресурсів почали надходити статті, які ми не можемо обійти осторонь оскільки вони стосуються одіозного керівника податкової міліції Херсонщини Сосиновича Дмитра. З інформації можна дійти до висновків , що останній займає не останню роль в організації та пособництві вчинення тяжких злочинів. 

В цій частині це буде стосуватися схем , щодо експорту товарів, підробки документів для митного оформлення, створення підприємств «однодневок» . Ціль та мета пана Сосиновича – особисте збагачення. Навіщо платити податки в державу, якщо можна заплатити йому та спокійно «працювати».
Так, останнім задівши у деяких схемах лояльних до нього співробітників податкової служби, співробітників інших правоохоронних органів, налагодив систему систематичного отримання неправомірної вигоди від суб’єктів господарської діяльності, які здійснюють експорт зернових культур.
Одним із прикладів можливої причетності до злочинної діяльності зазначеної особи, яка наносить державі збитки в особливо великих розмірах (сотні мільйонів гривень) стало, те що ця особа використовуючи службове становище, сприяла в створенні ряду фіктивних підприємств для здійснення незаконного експортування сільгосппродукції, яка закупається на території України за готівкові кошти. В результаті такої діяльності «фіктивні» підприємства – експортери не сплачували до державного бюджету податку на прибуток підприємств. Так, як через невеликий проміжок часу переоформлювалися на інших осіб ( раніше засуджених, чи з низьким соціальним статусом , що знаходяться в інших областях України.) Також завдяки цим діям підприємствами не повертається валютна виручка. Це в свою чергу завдає додаткових збитків економічній безпеці держави, внаслідок чого держава понесла інші макроекономічні та репутаційні негативні наслідки.
Так, наприклад в 2018 році одними з таких СГД були: ТОВ “Меганат” (41736387); ТОВ “Смарагдовий Світ” (42303266) та ТОВ “Єкспотов” (41984015).
В 2018 році переліченими підприємствами було «експортовано» сільськогосподарської продукції на суму понад 250 мільйонів гривень. Таким чином вже на сьогодні державному бюджету України нанесено збитки в розмірі понад 45 мільйонів гривень. Враховуючи, що зазначена злочинна схема також надала можливість ухилитись від сплати податків продавцям не облікованих ТМЦ то загальна сума збитків по діяльності цих підприємств сягає близько 90 мільйонів гривень.
По неперевіреній (поки що) інформації ціною нанесення державі збитків у розмірі понад 90 мільйонів гривень стала отримання неправомірної вигоди встановленою Сосиновичем у розмірі 0,8% від вартості експортованих товарів (понад 250 мільйонів гривень) – 2 мільйони гривень. Враховуючи, що майже кожен день з Херсону відправляються судна та баржі з зерновими то потік коштів у останнього постійний.

Після вірогідного отримання неправомірної вигоди в розмірі понад 2 мільйони гривень (Частина 1. «Чорний експорт: Зернові».), відчувши безкарність за свою протиправну діяльність та шалений смак «легких грошенят» в особливо великих розмірах, а як нам відомо, безкарність – породжує нові злочини, СОСИНОВИЧ ймовірно вирішив продовжити злочинну діяльність та значно розширити її обсяги. Таким чином «міліціонер» вступив в змову з представниками ще декількох угрупувань, які спеціалізуються на грабуванні державного бюджету за рахунок несплати податків при експорті зернових використовуючи фіктивні підприємства та зобов’язався, використовуючи свої службові та владні повноваження, беззаперечний вплив на керівництво та працівників ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, створити сприятливі умови для здійснення протиправної діяльності створеними ними фіктивними підприємствами. Також останній ймовірно зобов’язався створити умови щодо унеможливлення фактів втручання підлеглими йому працівниками в припинення злочинної діяльності зазначених злочинних угрупувань.
Так, вірогідно завдяки «старанням» СОСИНОВИЧА в 2019 році зареєстровано два десятки фіктивних підприємств, які «експортують» сільськогосподарську продукцію через Херсонський морський торгівельний порт, частина з яких це: ТОВ “Адоніс мега торг” (42269440); ПП “Бартон Гранд” (41866057); ТОВ “Приватопт ЮГ” (41014795); ТОВ “Фулкс Трейд” (42971614); ТОВ “Ленікс Груп” (41565241); ТОВ “Корн трейд Контрол” (43073627); ТОВ “Юрбен Плюс” (42971300); ТОВ “Нікагро Трейд” (40117378); ТОВ “Таймпром” (43086421). В 2019 році переліченими підприємствами було «експортовано» сільськогосподарської продукції на суму понад 4 мільярди гривень. Таким чином вже на сьогодні державному бюджету України вірогідно нанесено збитки в розмірі біля ОДНОГО МІЛЬЯРДА гривень.
По неперевіреній (поки що) інформації ціною нанесення державі збитків у розмірі МІЛЬЯРДА гривень стала отримання неправомірної вигоди Сосиновичем у розмірі 0,3% (великий опт від Дмитра) від вартості експортованих товарів (понад 4 мільярди гривень) – 12 мільйонів гривень.
Злочинні кола Херсонщини придумали девіз для нової влади: «Навіщо платити податки, якщо можна заплатити Сосиновичу та спокійно грабувати державу?

Также, начальником налоговой милиции Херсонской области Дмитрием Сосиновичем организовано кражу всех материальных ценностей которые налоговая милиция области арестовала за последние три года. В большей части это контрабандные сигареты и спирт на ориентировочную сумму 50 миллионов гривен. Сосинович приобщил к спланированному преступлению Максима  Довбыша который контролировал склад где хранились вещдоки и предприятие которое юридически несло ответственность за сохранность товара. Сергея Горбунова, владельца крупнейшей на юге Украины сети с реализации контрабандных сигарет базирующей в Николаеве и двоих сотрудников налоговой милиции Херсона. Полный круг лиц и обстоятельства этого дерзкого и ценичного преступления устанавливаются.

Примечательно что подставное лицо (наркозависимый бомж — Заикин Игорь) на которое Сосинович с соучастниками переоформили ответственное за хранение вещдоков предприятие, неоднократно фигурировал в материалах БЕПА Николаева в то время когда его возглавлял Сосинович.

Злодіі сучасності

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ