Человек не терпит насилия!

Пенсии военным пенсионерам

Предлагаю здесь общаться а то там собралось кодло непонятных

Оцените материал:
54321
(Всего 4, Балл 4.25 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

979 ответов

    1. Не звертайте на це увагу. Це писало сучасне сопливе зелене пенсенятко. Хай тішиться тим, що поки отримує. Потім розберуться скільки і за що отримує.

   1. Тобі, ононіме! Супсідія мені зайшла сьодні о 01:05 в сумі 1295 грн. і 32 коп..
    Як дісціплінований та вихований у кращіх традиціях ЗС СРСР та України зразу ж , з ранку став сплачувати компослуги.
    Ти мені побажав щоб я не отримував супсідію, я ж тобі бажаю, щоб ти потонув у своєї пензії та субсідії і не писав більше тутка дурниць, Фірштейн?!

 1. звернення до пенсійного:НА ЯКІЙ ПІДСТАВІ НАРАХУВАЛИ ІНДЕКСАЦІЮ ОФІЦІЙНО ПРАЦЮЮЧОМУ ПЕНСІОНЕРУ МВС у березні 2023 року? ХТО ЗНАЄ НОМЕР ПЕНСІЙНОГО УКРАЇНИ? ШО ЗА БАРДАК?

   1. Придурок не тикай бо зломиш,а зломиш то не встромиш Іідіот не про мене ідеться.Мозги включи АЛКАШУРА.Довбані алкаші пропили всі мозги.

 2. Анонім ти шо всюдисущий?МОЯ ТОБІ ПОРАДА -АНОНІРУЙ НАД ЧАРЧИНОЮ ШМУРДЯКА,СОПИ В ДВІ ДИРОЧКИ І НЕ ПХАЙ СВОГО НОСА ТУДИ КУДИ ВІН НЕ ВЛАЗЕ.

 3. На Львівщині стався черговий конфлікт між цивільними та військкомами.
  ЗМІ публікують відео, як повідомляється, із Старосамбірського районного ТЦК у Львівській області.
  На відео чоловік у військовій формі з пістолетом у руках побиває громадянського зі словами: «За@башу на@уй», «ти не людина», «у багажник, поїхали, закопаю і ніхто не знайде».
  Другий військовий намагається заспокоїти колегу. Однак той потім переключається на іншого чоловіка зі словами: «Ти теж, що тобі не так».
  «Навіть поліція, яка приїде, не шукатиме», — каже військовий.
  Причина конфлікту невідома. За інформацією пабліків, жертвою побиття став харків’янин.

  — Причина відома, ці пузаті гицели (гарна служба в них, чи це вони від голоду так пухнуть) хотіли отримати премії за пару-трійку зданих голів та не потрапити на передок.
  У мене питання до тих чоловіків (як що це чоловіки), яких ображали і з яких знущались — чому ви не відібрали пісталєта та гарно їх не відмотузили? Чому даєте таку можливість тим потворам над собою знущатись?

  1. Статья 435-1. Обида чести и достоинства военнослужащего, угроза военнослужащему:

   1. Оскорбление чести и достоинства, угроза убийством, насилием или уничтожением или повреждением имущества военнослужащему, осуществляющему меры по обеспечению национальной безопасности и обороны, отпору и сдерживанию вооруженной агрессии Российской Федерации, его близким родственникам или членам семьи, – наказывается ограничением свободы срок от трех до пяти лет или лишением свободы на тот же срок.

   1. ГБР затримало двох співробітників військкомату Самбора, які побили чоловіка, який незаконно утримувався.

    Державне бюро розслідувань (ДБР) затримало двох працівників військкомату міста Самбір у Львівській області, які били чоловіка. Повідомляється, що його утримання у ТЦК було незаконним. Про це повідомляє прес-служба ГБР у своєму Telegram-каналі.

    Інцидент трапився вчора, 19 вересня, у день публікації ролика. А утримували чоловіка у ТЦК із 12 вересня. Його морили голодом, били і знущалися, щоб він добровільно пройшов військово-лікарську комісію та вирушив до армії.

    Затримано заступника начальника одного з відділів ТЦК та військовослужбовця-водія цього відділу. Саме водій бив чоловіка та погрожував зброєю, що потрапило на відео.

    Після інциденту ДБР відкрило кримінальне провадження за фактом порушення статутних правил, взаємовідносин між військовослужбовцями із застосуванням зброї (ч. 3 ст. 406 КК України).

    Раніше ми розповідали, що у Миколаєві військкоми насильно відвезли хворого чоловіка, добу не напували та кошмарили 48 годин.
    А нещодавно в Одесі військкоми погрожували цивільному, що «стрільнуть йому в ногу або навіть заріжуть» і стукали його машиною.

    Скажи, як треба поступати з відморозками?

   2. ч. 5 ст. 426-1 КК України — «Перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень».

    5. Діяння, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, вчинені в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці, — караються позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років.

   3. ч. 2 ст. 146 КК України — «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини».
    1. Незаконне позбавлення волі або викрадення людини — караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

    2. Ті самі діяння, вчинені щодо малолітнього або з корисливих мотивів, щодо двох чи більше осіб або за попередньою змовою групою осіб, або способом, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або таке, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань, або із застосуванням зброї, або здійснюване протягом тривалого часу, —
    караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

   4. ч. 2 ст. 127 КК України — «Катування».
    1. Катування, тобто умисне заподіяння сильного фізичного болю або фізичного чи морального страждання шляхом нанесення побоїв, мучення або інших насильницьких дій з метою примусити потерпілого чи іншу особу вчинити дії, що суперечать їх волі, у тому числі отримати від нього або іншої особи відомості чи визнання, або з метою покарати його чи іншу особу за дії, скоєні ним або іншою особою чи у скоєнні яких він або інша особа підозрюється, а також з метою залякування чи дискримінації його або інших осіб — карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

    2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості, — караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

    У частині 2 ст. 127 КК передбачено додаткову кваліфікуючу ознаку – застосування катування «з метою дискримінації». Покарання за таке діяння – позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

    1. Стаття 336 КК України – ухилення від призову на військову службу під час мобілізації,

 4. Не по пенсійній темі, але ж вони, ці потвори потім будуть вимагати для себе пенсію УБД чи інвалідів в наслідок війни.:

  Якщо на тому місці у тцк опинився би твій батько, брат чи син, ти би оту хуйню про відповідальність про погрози не писав.
  Ті підари, ГИЦЕЛІ (набери словник та ознайомся з тим, що це означає), порушили як мінімум 3 статті ККУ і тільки через те, що заплямили форму бійців ЗСУ, — займались бєспрєдєлом та повинні були отримати по повній.
  А зараз тим потворам дадуть (а можне не дадуть, бо може вони кантужені у брюхо ) пару — трійку років , посидять, похарчуються на наш кошт, потів будуть вимагати пільг та компенсацій і це в той час, як ті хлопці , з яких вони знущались як гестапівці, та їх побратими будуть сотнями гинути не всигнув потякувати за це гицелям у пікселі.

  На русский язык перевести или сам переведьош зі словником. Гугл в помощь .

  1. в той час,коли наші батьки,брати та сини гинуть за Україну, два виродки вирішили втекти за кордон від мобілізації, їх затримли прикордонники та передали у військомат, де два інші виродки знущалися з тих двох виродків.
   ти яких з цих чотирьох виродків захищаєш?

    1. тобто ти за тих виродків, які ктнули наших синів, братів та дідів помирати на фронті та намагалися підступно і злочинно втекти за кордон?
     то чим ти відрізняєшься від тих виродків, які знущалися над тими виродками?
     яка різниця, виродки у формі, чи ні, всіх чотирьох направити на розмінування, а хто виживе, того на фронт

   1. Прикарманники (змова групи осіб) також не мали права на затримання, тому їм також світить ч. 2 ст.146 КК України — «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини».

    1. Незаконне позбавлення волі або викрадення людини — караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

    2. Ті самі діяння, вчинені щодо малолітнього або з корисливих мотивів, щодо двох чи більше осіб або за попередньою змовою групою осіб, або способом, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або таке, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань, або із застосуванням зброї, або здійснюване протягом тривалого часу, — караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

 5. Хто кого кинув, гнидо?
  Зніми вже кастрюлю зі своєї макітри.
  Хто обіцяв мир, як тільки стане припиздентом і шо сталося потім?

  1. маьудь ти зовсім не сповна розуму, якщо в тебе президент у воєнкоматі служить
   в тебе зовсім каша в голові, приймай таблетки, а то завтра здохнеш

   1. Він 4 (чотири) рази його обходив, чи тобі про це не відомо?
    За себе переживай, бо до перемоги не доживеш.

  1. на даний час проводяться виплати по рішеннях судів які вступили в силу у 2020 році.Нам прийдеться почекати.Будемо живі то отримаємо через пару років.Також і казначейська служба затягує виплати судових зборів за виграні суди.МАФІЮ НЕ МАЖЛИВО ПЕРЕМОГТИ ЇЇ МОЖНА ТІЛЬКИ ВОЗГЛАВИТЬ-так сказав один із мафіозі Італії !!!!

 6. А хіба за 21 та 22 роки виплатили?
  Купу грошей з тих сум вже з’їла інфляція, вони чекають поки ми всі ласти склеємо, чи гривня перетворится у фантіки чи рублі.

  1. Донька офіцера військової частини на Рівненщині отримала 500 тисяч, не приходячи на роботу.

   Донька заступника командира військової частини на Рівненщині 11 місяців не приходила на роботу. Однак, як повідомляє ДБР, їй нараховували зарплату. Державний бюджет зазнав збитків на 500 тисяч гривень.

   Документи на виплату їй зарплати підписував в.о. командира батальйону однієї з військових частин.

   Посадовець підозрюється в недбалому ставленні до служби, що спричинило істотну шкоду, вчинену в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 425 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

   Вирішується питання щодо повідомлення про підозру військовослужбовиці, яка ухилилася від служби та продовжувала отримувати виплати за статтею самовільного залишення військової частини (ст.407 КК України).

 7. Панове, чув, що якось технічно є можливість самому спостерігати як сунетця та черга по виплатам за рішеннями суду.
  Чи то на сайті ПФ, чи де??? Може хто конкретно щось скаже? Чи то якась мулька.
  Вельми дякую!

   1. В один день по всій Україні суддями розглядалось більше 10 справ, то як визначити яким № на виплату боргу є позивач у тій черзі?
    Мабудь є якийсь реєстр справ, куди внисились данні та створювалась електронна черга. Де вона, у Мінюсті чи в ПФ?

 8. Всього в Україні зараз нараховують.близько 8 млн пенсіонерів, реально їх меньше. Пропорційно це на 60 відсотків складають жінки, із решти трьох млн пенсіонерів лише 150-200 тисяч будуть старі військові. Щороку понад третина можливе помре. До чого цей розрахунок? Та задля прогнозу чи зможуть платити пенсію нам взагалі-то..треба для цього два млрд грн щомісяця (цифра орієнтовна). На рік 24. Думаю бюджет потягне, частково інфляція допоможе. Нічого, житемо будем.

  1. Жити не будемо (хіба це життя???), бо…
   «На фронт доведеться піти всім чоловікам. Про це заявив колишній радник Офісу президента Олексій Арестович, якого минулого тижня було помічено в Нью-Йорку, в інтерв’ю журналісту Василю Голованову (чому вася не на фронті???).
   За його словами, мобілізація посилюватиметься, у зв’язку з цим у міру затягування війни посилюватимуться вимоги щодо прийому на роботу тільки з постановкою на облік у військкоматі, і чоловікам доведеться на це йти. «А якщо війна затягнеться на три роки, то всі чоловіки через неї пройдуть», — спрогнозував Арестович.

   Олексі́й Микола́йович Аресто́вич (нар. 3 серпня 1975, Дедоплісцкаро, Кахетія, Грузинська РСР, СРСР) — український блогер, актор, розвідник, політичний і військовий оглядач, пропагандист, колумніст білорусько-польського походження. У 1998 році закінчив загальновійськовий факультет Одеського інституту Сухопутних військ, підполко́вник.

   Чому такі, як він в дупу воєнні (скоро стане полковником) дають прогнози із за поребрика про те, що ВСІ мають воювати?! Моя думка, що воювати в першу чергу повинні ті, які навчались у вищих військових закладах. Таких дуже багато сховалось за бронню у різних структурах (держорганах і т.д.) — це саме ті свідомі поцріоти? Як же ми без них?
   Це і ті мають воювати яким за 60+ і вище??? Це, на мою думку, буде утілізація тим, хто не зможе і в атаку піти, в рукопашну або швидко здриснути з поля бою. Питаю, кому це вигідно? шмигалям чи іншим пенсам?

  1. є ньюанс, арестовича знає багато людей, а ти як був невідомим дописувачем на маловідомому сайті, так і залишишся, навіть ніхто не зацікавиться, півень ти, чи ні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ