Человек не терпит насилия!

Шалигинський селищний голова Матвієнко Юрій Вікторович забрав медичний автомобіль РЕНО — Дастер з Шалигинського ЦПМСД та використовує в інших цілях.

Всі знають, що в Україні йде медична реформа. Шалигинській об”єднаній громаді за рахунок коштів державного бюджету був придбаний автомобіль, для медичного обслуговувння населення Шалигинської ОТГ за 480 тис. гривень. Головний лікар дуже була задоволена, бо при наявності медичного автомобіля РЕНО — Дастер значно покращиться надання медичної допомоги жителям громади.
Шалигинський селищний голова Матвієнко Юрій Вікторович теж дуже зрадів та вирішив з медичного автомобіля зробити свій -“службовий”. Селищного голову не турбує надання медичної допомоги населенню. Пілся того, як Матвієнко Ю.В. забрав автомобіль у ЦПМСД, не маючи жодних повноважень, головний лікар Левчук Н.А. написала заяву на звільнення, бо працювати при селищному голові — феодалі не захотіла.

Також з власних джелал стало відомо, що Сумська обласна адміністрація вирішила не виділяти більше коштів Шалигинській ОТГ на їхні потреби, оскільки селищний голова витрачає їх для власних інтересів, а не на користь громади і прибрати з посади селищного голову Матвієнко Юрія Вікторовича за дії котрі не відповідають інтересам громади.

Ось так і виходить, що Шалигинському селищному голові Матвієнко Юрію Вікторовичу не важливі інтереси та життя мешканців, а важливі лише власні інтереси.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ