Человек не терпит насилия!

конторский ЖК на Максимовича

не надто обдарована інтелектом Гітлянська Олена Самійлівна, на прохання вищого керівництва написала у себе в ФБ отаку дурню:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2636995979682197&set=a.1657101 00144143&type=3&theater

“Учора деякі ЗМІ розповсюдили недостовірну інформацію про нібито п’яного співробітника СБУ, який у Києві зніс шлагбаум та вступив у бійку з охоронцями.
Проясню що відбувалося насправді. Охоронна фірма незаконно встановила шлагбаум, чим обмежила проїзд до відомчих будинків Служби. Співробітник поспішав додому, адже у машині перебувала його малолітня дитина.
Охоронці не «поспішали» пропускати авто і спровокували конфлікт. Наряд поліції, який прибув на місце інциденту, зафіксував повну відсутність алкоголю у крові нашого колеги.
Зацікавлені особи, щоб виправити свої протиправні дії, почали розкручувати фейк про «п’яного сбушника», який, на жаль, підхопили деякі ЗМІ.
Тож прошу вас, шановні журналісти, перевіряти інформацію перед публікацією”

але ж насправді все було, звичайно, не так…

а ось як…

мешканці цього ЖК, переважна більшість яких є колегами Гітлянської, давно вже намагалися облаштувати територію для забезпечення власної безпеки, обмеження паркування на території чужих авто… але отакі ідіоти, яких аж занадто багато в конторському колективі, як це чмо, відмовилися давати кошти на облаштування території і періодично влаштовують скандали, тренуючи жалюгідне ”ЧСВ”.

Так от, цей помічник першого заступника Голови СБУ, виявився повним довбойобом, яким раніше наче не був, але як то кажуть “зазвєзділся”, і влаштувавши скандал руками зламав той шлагбаум

А хвойда від журналістики його виправдовує…

та його звільняти після цього потрібно, шановні…

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ