Человек не терпит насилия!

Суд скасував рішення про видворення злодія в законі «Гуги» через знищення матеріалів його контррозвідувальної справи в СБУ

Шостий апеляційний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення про примусове повернення з України так званого “злодія в законі” Сергія Глонті на прізвисько “Гуга”, затверджене 1-м заступником голови СБУ Віталієм Маліковим влітку 2017 року. Відповідне рішення 17 грудня 2019 року ухвалила колегія суддів у складі головуючої Тетяни Вівдиченко та суддів-учасників Оксани Епель і Олени Карпушової.

Таким чином служителі Феміди задовольнили апеляційну скаргу, що надійшла від дружини короля злочинного світу — мешканки Одеси Марини Камінік, про що раніше повідомляв Dетектив-Info.

Нагадаємо, що Камінік оскаржувала рішення про примусове повернення з України її чоловіка — особи без громадянства Сергія Глонті.

big guga glonti sj1

Сергій Глонті

Відповідний документ був винесений 5 липня 2017 року на той час заступником начальника 5 управління ДКР СБУ Олександром Покладом зважаючи на те, що у діях “Гуги” “наявні ознаки причетності до підготовки на території нашої держави акцій на шкоду національній безпеці України з позицій лідера організованих злочинних формувань”. В Службі Безпеки вказували, що уродженець Тбілісі Глонті має статус так званого “злодія в законі”, контролює та координує діяльність на території нашої держави кавказьких злочинних угруповань, які начебто засилаються спецслужбами РФ для дестабілізації криміногенної ситуації в Україні.

Через це влітку 2017 року контррозвідка повідомила Генпрокуратуру про винесення рішення про повернення за межі України “Гуги”. Як встановив суд, надалі Глонті написав розписку, де зобов’язався не пізніше 6 липня 2017 року залишити територію України, аби виїхати в Республіку Угорщина. “Злодія в законі” супроводили до пункту перетину кордону в місті Чоп, який він добровольно перетнув того ж дня.

Втім, коли в 2019 році дружині “Гуги” поновили строки для оскарження рішення СБУ, відомство, на думку суддів, не надало жодного належно оформленого та допустимого доказу на підтвердження обгрунтованості дій спецслужби щодо видворення уродженця Тбілісі. Служителі Феміди вказали, що відповідні довідки із системи Інтерполу не були оформлені належним чином, а їх переклад здійснено невідомою особою.

Окрім того, в СБУ відмовилися надати документи, які містилися в матеріалах контррозвідувальної справи №2637 щодо Сергія Глонті та стали підставою для винесення рішення про примусове повернення короля злочинного світу з України. В спецслужбі повідомили, що ці документи було знищено в лютому 2019 року. Начебто “Комісія відібрала для знищення секретні документи, які втратили практичне значення і не мають культурної цінності, строк зберігання яких закінчився згідно постанови № 2/5/4-401 цт від 06.02.2019”.

Враховуючи цей факт, а також зважаючи на відсутність інших допустимих доказів щодо притягнення “Гуги” до кримінальної відповідальності, в тому числі, і за кордоном, за дії, що стали підставами для заведення щодо нього контррозвідувальної справи, колегія суддів ухвалила рішення про задоволення скарги Марини Камінік. Таким чином рішення СБУ про примусове повернення з України її чоловіка — так званого “злодія в законі” Сергія Глонті, було скасоване.

Відповідна ухвала наразі набрала законної чинності, втім у правоохоронців ще є можливість звернутися до Верховного суду для її оскарження в касаційній інстанції.

Детектів-інфо

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ