Человек не терпит насилия!

Служба в Держспецзв’язку2

Пора начать все сначала.

Оцените материал:
54321
(Всего 12, Балл 2.92 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

503 ответа

 1. Шановні колеги!

  на даний момент, за результатами попередніх внутрішніх перевірок стану наповнення тривожних валіз, маємо недоліки, пов’язані з якістю наповненості та неоднообразністю…

  саме це (як і багато інших факторів) може вплинути на кількість питань до мене, як до особи, що відповідає за ведення мобілізаційної роботи в Управлінні при перевірці. У зв’язку з вищезазначеним, наполегливо прошу:

  1) наповнити свої валізи відповідно списку (наприклад: ліхтар у мобільному телефоні — не є ліхтарем кишеньковим, та подібні альтернативи… тільки суворо за списком)

  2) прийти до одноманітності у питанні самих “валіз”… (виключити пакети, різнокольорові сумки, тощо), пропоную організовано закупити військові несесори та вкласти до них всі речі з метою недопущення замотування зубної пасти та щітки у шкарпетку трекінгову, або потрапляння натільної білизни у кухоль, тощо…

  3) перевірити строки придатності та стан речового майна у валізах та готовність його до використання за командою (наприклад: актуальність дати на продуктах харчування, відсутність мазуту на флягах та казанках, відсутність тальку на костюмах та протигазах, належний стан олівців, ручок та батарейок у ліхтарях, тощо…)

  4) привести у одноманітність та належний стан військову форму

 2. Ваша валіза напевно вже давно зібрана, років так з п’ять точно. Інакше ви б знали, що в питанні валіз у нас уже давно одноманітність.
  Нарешті списали зі складів речові мішки часів другої світової.
  Спробуйте ще щось написати, більш реальне.

 3. Дожили…эффективность ПС определяется наполнением тревожных мешков

 4. Коли один Саша цитуэ иншого

 5. Речови́й мішок (вещмешок) — заплічна сумка, вид торби з брезенту або парусини, що використовується (використовувалась) військослужбовцями. Зовнішньо схожий на безформний рюкзак.
  У Російській імператорській армії прийнятий на озброєння 1882 року, у СРСР офіційно йменувався «Мішок речовий з наметової тканини з водотривким просоченням із зовнішньою кишенею і ременями для кріплення шинельної скатки» (рос. Мешок вещевой из палаточной ткани с водоупорной пропиткой с наружным карманом и ремнями для крепления шинельной скатки)[©WIKI]
  Хвилинку уваги панове – «прийнятий на озброєння 1882 року». ПЦ. Повний. Насправді це сумно. Тому що у ІІІ-му тисячолітті в підрозділах нашої Служби видають таку Х**НЮ. І вимагають несессери, бірки, фонарік з батарєйкой, конспекти, намалюйте нікому не всрату карту як у 19 сторіччі дєдьі/прадєдьі малювали (Google maps, Garmin etc. нє катіт). Керівники, ви там що, зовсім єбанулись? Хто там про кіберзахист впарює? Діджиталізація. Ага. Країна в смартфоні. Вибори онлайн. Та ну вас на×уй. Ви що, не вкурюєте, що з вас ржуть? UA30? Лише пафос і паперово-пластиліновий кіберзахист. І ще зрубати бабла на міліонно доларових грантах наприклад від USAID та інших. Але і тут дебілізм зашкалює – хочуть гранти від заходу, а підписують меморандум з китайським HUAWEI. Тут цитати просяться: «Давай по новой, Миша, всё х¥йня» та «Дбл блдь».

 6. Хто кого цитує? Кому належать авторські права? Треба розібратись у ситуації.

 7. Чому питаннями мобілізаційної підготовки територіальних органів займається не фаховий підрозділ Адміністрації УМР, а всюдисущий ДПЗ??? Займайтесь зв’язком, не лізьте у ті речі, де ви не є компетентними. Не накручуйте регіони своєю значимістю.

 8. Господа офицеры, подаю документы на главного специалиста 2 управления Администрации. Подскажите с деньгами как тут, сколько реально на руки в месяц? За то что от выслугу, за звание и тому подобное знаю. Минимум, от чего считают?

 9. Шановні лікарі розшифруйте будьласка скорочення в довідці медичного огляду та надайте відповідь
  1. Що таке ПІП?
  2. ЩО вказати в розділі професія?
  3. Наші лікарі мають акредитацію? На яких підставах проводяться медичні огляди?
  4. Яким чином написати скаргу до МОЗ на наших лікарів?

 10. Олексій Сракович Юдін і Равриш Підзалупний Сраколиз. Чи не заїбетесь ви в декларацію свої доходи рівня депутатів подавати?

 11. Колеги. Як Вам нова форма посвідчення??? Цікаво, хто розробляв дизайн)))

 12. Как с жильем дают ,или нет денег пожизненно нигде , так где оседают ,почему люди служившие и отслужившие стают на очереди больше 20 лет ,ждут когда помрут .Не дождетесь упыри

 13. Що відомо про наказ 1 2022 про грошове забезпечення? Є якісь зміни?

 14. Згідно Постанови Ковпаківського районого суда м. Суми по справі №592/14688/21 протокол складений полковником Василенком І.М. — «не відповідає вимогам законодавства». Полковник Василенко — так тримати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ