Человек не терпит насилия!

Мер Днепра Борис Филатов рейданул КП «Ритуальна служба»

Екс-директор дніпровського КП “Ритуальна служба” заявляє про своє неправомірне звільнення

Колишній директор комунального підприємства “Ритуальна служба” в Дніпрі Олександр Тюменцев заявляє про своє неправомірне звільнення.
Про це він повідомив на прес-конференції, передають Українські Новини.

Наприкінці листопада Тюменцев пішов у відпустку і в процесі відпустки, 6 грудня, його повідомили по телефону про звільнення.

“Письмової заяви про моє звільнення я не отримав, по телефону мені оголосили, що я звільнений, трудову книжку мені не видали”, — сказав він.

На місце Тюменцева була призначена Ванда Сировська, яка раніше вже була директором КП “Ритуальна служба”, але була звільнена через засудження Дніпропетровським судом за корупцію.

На думку Тюменцева, Сировская є протеже мера Дніпра Бориса Філатова та його радника Геннадія Корбана, а таке термінове звільнення і призначення нового директора, він пов’язує з майбутніми місцевими виборами для яких потрібні ресурси.

Він також зазначає, що Філатову в підпорядкуванні потрібні тільки “зручні” люди, у той час, як сам Тюменцев себе таким не вважає.

Адвокат Світлана Бедлецька зазначила, що Сировская спільно з представниками “Муніципальної варти” і особистою охороною захопила підприємство до офіційного призначення на посаду директора, що є порушенням закону.
Вона також зазначила, що було подано заяву про порушення трудового законодавства до суду щодо захисту трудових прав, у Національну поліцію Дніпра і Києва, Міністерства юстиції та генпрокуратури.

Як повідомляли Українські Новини, 22 липня 2019 року мер Дніпра Філатов звернувся до Президента Володимира Зеленського з проханням провести позачергові місцеві вибори.
https://www.facebook.com/ukranews/videos/3194697847263586/
https://www .youtube.com/watch?v=1Pid0ampqzo

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ