Человек не терпит насилия!

БУКОВИНСЬКА МИТНИЦЯ

Шановні друзі, одне з не останніх питань яке нас цікавить сьогодні, це створення т.зв. нової «Буковинської митниці» ДМС України…
Отже миттєве призначення старого-нового виконуючого обов’язки Добровольского Ігоря Борисовича «Чернівецької митниці» ДФС дивно співпадає з черговими змінами у владі. Хоча, зрештою, кожен крутиться як уміє! Й до чого докрутитися — покаже лише час.
Запитаєте, чому ж такий інтерес до звичайного інспектора поста Кельменці Чернівецької митниці ДФС (колишній керівник Івано-Франківської митниці та перший заступник Чернівецької митниці). Все дуже просто, якщо проаналізувати трудову діяльність Добровольского І.Б. у контексті політичної та економічної ситуації у його рідній Чернівецькій області, ми побачимо дуже багато цікавих фактів.
Почнемо з найгучнішої справи майже 5-річної давнини про пропущені через митний пост Порубне Чернівецької митниці ДФС (українсько-румунський кордон) 300кг героїну. Саме цією контрабандою наркотиків організованою ДОБРОВОЛЬСКИМ І.Б. потикають і донині діючому начальнику Чернівецької митниці ДФС Салагору М.М.
Доречи, ніхто не проводив детальний розбір наданої митницею офіційної інформації про те, що на той час Салагор М.М. був у відпустці, а його обов’язки виконував перший заступник ДОБРОВОЛЬСКИЙ І.Б.
Крім того Добровольский І.Б. не є новою людиною, він був постійно на керівних посадах та нічим добрим не запам’ятався в історії існування митниці окрім контрабанди наркотиків… Більше того Добровольский І.Б. є головою ліквідаційної комісії, яка займається ліквідацією Чернівецької митниці ДФС, і вже новий, чесний, патріот, реформатор, чітко іде до своє мети — налагодив схему поборів з діючих співробітників митниці, якщо хочеш працювати в Буковинський митниці будь добрим заплати від 1000$ до 10000$ за робоче місце у новій митниці.
Впевнений, що правоохоронні органи зроблять свою справу…!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ