Человек не терпит насилия!

Сбушний «безпрідєл» оборотнів у пагонах ТРИВАЄ…. продовження буде

Президенту України
Зеленському В.О.

Шановний Володимире Олександровичу!!!

Висловлю Вам свою повагу та підтримку за позитивні зміни в країні в частині боротьби з корупційними схемами та корумпованими чиновниками.
Шкода, що не всі з Вашого оточення підтримують ініціативи президента та намагаються «очолити» діючі корупційні схеми при цьому прикриваючи власну злочинну діяльність гаслами підтримки ініціатив Президента Зеленського!!!
Нещодавно Ви пане Президент змінили керівника Черкаської обласної державної адміністрації та керівника обласного Управління СБУ. Ці зміни були позитивно сприйняті суспільством з надією, що прийшли нові молоді корупційно не вразливі професіонали своєї справи. Але нажаль Черкаська громада знову отримала злочинців при владі, які в будь-який спосіб намагаються незаконного збагатитися, шляхом тиску на бізнес, чиновників та представників громадськості.
4 листопада 2019 року новопризначений начальник Управління СБУ Юрій Погасій виступаючи перед громадою в залі Черкаської обласної Ради задекларував чітку позицію підтримки Президента в боротьбі з корупцією та пообіцяв «жорстко боротися» з корупціонерами та хабарниками. Але з перших днів перебування на такій відповідальній посаді Юрій Погасій розпочав формувати злочинну групу, діяльність якої спрямована на перерозподіл фінансового впливу та контролю в області злочинних схем незаконного збагачення.
Як мені стало відомо Юрій Погасій разом з начальником відділу по боротьбі з корупцією Управління – Олександром Ніценком організували незаконні прослуховування та спостереження за керівниками органів влади, депутатським корпусом та місцевими впливовими бізнесменами, з метою тиску та «кришування» за відповідний відкат.
Однією із перших жертв режиму Юрія Погасія і його команди став перший заступник Голови Черкаської ОДА – Борис Лебедцов. Відразу після призначення Погасій разом з Ніценком почали чинити тиск на Лебедцова щоб той призначив на посаду керівника ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» підконтрольну їм особу, щоб мати вплив на розподіл значних бюджетних асигнувань, які виділяються на дорожню галузь. Після того, як Лебедцов відмовився від їх «ділової» пропозиції «сбушники» почали діяти по іншому, організували незаконне прослуховування телефонних розмов Лебедцова (067-473-01-10), почали фізично стежити за ним, для збирання компромату та доведення його до призначеного Вами Голови ОДА – Романа Боднара, маючи корисливу мету звільнення Лебедцова з посади. За «благими» цілями стоїть лише одне намагання Юрія Погасія лобіювати призначення на посаду першого заступника Голови Черкаської ОДА, який координує діяльність дорожньої галузі та галузей будівництва ОДА власного «кума», колишнього «сбушника» — Володимира Дармограя, якого він вже встиг відрекомендувати Роману Боднару, як незамінного фахівця та порядну людину.
Володимир Дармограй відомий на Черкащині, як чоловік екс-ректора Черкаського державного технологічного університету Тамари Качали по якій порушено ряд кримінальних справ за розкрадання майна університету, зловживання на посаді, вимагання хабарів тощо.
Ще однією жертвою режиму Юрія Погасія став депутат Черкаської обласної ради – Володимир Коломієць, який має значний вплив на діяльність найчисельнішої фракції «Шевченків край» Черкаської обласної ради, голоса якої необхідні для прийняття ключових і необхідних рішень щодо перерозподілу бюджетних коштів так і призначення на керівні посади комунальних підприємств області підконтрольних осіб. А для того щоб Коломієць був зговірливим, Погасій разом з Ніценком для збирання компромату, організували незаконне прослуховування телефонних розмов Коломійця (067-218-20-74).
Наступною жертвою «сбушників» став одіозний місцевий підприємець, за чутками «держатель общака» Андрій Бородай, який причетний до лобіювання інтересів приватних структур під час освоєння бюджетних коштів та інших процесів які відбуваються в місті та області. Цікаво навіщо «сбушникам» незаконно прослуховувати його телефон (067-470-10-82 та 067-970-10-82) та стежити за ним!!??? Хочуть використовуючи свої владні можливості, «замкнути» Андрія Бородая на собі, для вирішення фінансових питань!
І це нажаль ще не всі факти протиправної діяльності новоствореного «сбушного» угрупування. Яке за короткий час, всього за два тижні з моменту призначення Юрія Погасія змогло швидко налагодити «ефективну роботу» СБУ та вистроїти фінансову схему для власного збагачення.
Дану інформацію не вдалося передати Голові СБУ Івану Баканову, який намагається побороти корупцію в СБУ, яка формувалася десятиліттями, тому що призначені ним «радники», «помічники» та «консультанти» сумлінно охороняють його спокій і обмежують від зайвих звернень та заяв, продовжують за великі хабарі працевлаштовувати «друзів» на ключові посади системно прикривають їх злочинну діяльність.
Звертаюся до Вас з проханням припинити цю незаконну діяльність легалізованого злочинного «сбушного» угрупування, взяти під особистий контроль розслідування викладених в заяві фактів та притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ