Человек не терпит насилия!

Олексій Віноградов — шахрай під дахом МВС

На “вулиці” працює такий цікавий персонаж, як Виноградов Олексій Володимирович, 1976 року народження. Працює Ольоша шахраєм.
Звичайно, якщо зайти у соцмережі на сторінку цього оппуддала, то складається враження, що перед нами надзвичайно обдарована особа: розумник-винахіддник, що розбудовував Ахметівський ФАРЛЕП, стартапер-кулібін що здогадався як пришити китайській тонометр до китайського спортивного костюму, байкер, гітарист, поет, художник, тонкий поціновувач вина, гольфу та психологічних технік і звичайно — успішний бізнесмен, що проживає на Новопечерських Липках та має офіс у Селиконовій долині…
Насправді ж усе це — яскраві заманухи, за допомогою яких цей мордатий дядечко кидає довірливих та заможніх панів, підлаштовуючись під смаки та уподобання тих, кого вважає лохами.
Не живе громадянин Виноградов у престижному ЖК, клюшку для гольфу тримав лише один раз у житті (коли фотографувався для ФБ)))); замість байку катається на самокаті (не електро), а замість офісу у селиконовій долині — автовідповідач у Майямі.
От втертися у довіру до інвестора, витягнути грошей чім побільше — на це Олексію клепки вистачає. Так само, як вистачає розуміння, що слід ділитися із посадовцями у погонах, щоб ті приходили на допомогу, коли громадянина Виноградова беруть за вухо та саджають у багажник. Про судові тяжби й мови нема — тут це жирна дупа має великий досвід.
Але у нашому випадку Олексій дав в штангу. Багато цікавих матеріалів щодо шахрайства Виноградова та його “даху” передані до УВБ МВС. Найближчим часом Олексій буде трусити товстими щоками перед дядьками без почуття гумору, а ми допоможемо прискорити цю зустріч.
Отже, звертаємось до шановного панства:
УСІ, ХТО ПОСТРАЖДАВ ВІД АФЕР ОЛЕКСІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА ВИНОГРАДОВА, ПРОСИМО ПИСАТИ У КОМЕНТАРЯХ, ЗАЛИШАТИ СВОЇ КОНТАКТИ, АБО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ПОЛІЦІІ ЗА МІСЦЕМ ЗЧИНЕННЯ ЗЛОЧИНУ.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ