Человек не терпит насилия!

Пособник терористів Бенджамін Моро

А де у нас насралося? Пособник терористів Бенджамін Моро з “моніторингової місії ООН в Україні” вимагає закрити сайт Миротворець, який допомагає нам захищати нашу Країну. Вся путіносрань вже засрала інтернет. Поки ми тримаємося за кожен метр своєї землі, нам встромляють ножа в спину. Невже всім начхати? Моро спокійно ходить по Києву як у себе вдома і безкарно принижує Україну. Я б подивився, як цей ублюдок відкрив би свого рота в 14 або 15 році! А тепер йому сходить з рук? Можна здавати територію терористам? Можна диктувати нам волю Путлера? Якесь кучеряве чмо вказуватиме патріотам України, прикриваючись ксивою?
Ось пошта упиря Бена Моро bmoreau@ohchr.org — тепер кожен патріот України може сказати цьому вилупку, куди йому йти і що робити. І я всеж сподіваюсь, поки ми захищаємо Батьківщину, знайдеться хтось у тилу і покаже пособнику терористів, що в країні ще є Патріоти!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ