Человек не терпит насилия!

В а с і л і а д і с Х р і с т о д о у л о с —- кто О Н ?

На вінницькому півострові Бригантина збудують шестиповерховий мультифункціональний комплекс з магазинами, кафе, спортивними та дитячими зонами, а також з підземним паркінгом. Дозвіл на його проектування надали на засіданні виконавчого комітету восьмого листопада 2018 року.

Відомо, що у 2007 році київське ТОВ “Бригантина – В” викупило 1 га земельної ділянки на півострові, та взяло в оренду у міста ще 1,1 гектар. Серед документів міської ради 2008 року є дозвіл “ТОВ Бригантина-В на збір матеріалів погодження планування території для розміщення багатофункціонального комплексу”. У Єдиному державному реєстрі знайшли інформацію, що заснували ТОВ “Бригантина – В” чотири фірми: дві з Віргінських островів та дві з Кіпру. Кінцевим бенефіціарним власником є Васіліадіс Хрістодоулос.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ