Человек не терпит насилия!

СБУ у Запорізькій області це ОЗГ

На території Запорізької області тривалий час діє низка організованих злочинних угрупувань, що спеціалізуються на вчиненні злочинів майнового характеру та у сфері незаконного обігу наркотиків (ОЗГ «Арташи», «Сокири», «Єрьоменка Артура», «Одеси»), а також ОЗГ «Злодія в законі» Паати Чхартішвілі, а також чисельна кількість ОЗГ нижчого рівня. Обороти коштів, здобутих злочинним шляхом налічує мільйони доларів.
Безкарна діяльність ОЗУ обумовлюється «покриттям» з боку співробітників правоохоронних органів (СБУ, МВС).
Наявні дані свідчать, що до вчинення корупційних діянь найбільш всього причетні наступні службові особи УСБУ в Запорізькій області:
— співробітник відділу «К» полковник Ціпіньо Ю.В. Завдяки впливу на діяльність ГУ НП покриває лідерів ОЗГ (Єрьоменка Артура – наркобізнес, Саргсяна Арташеса, Сокиру Олександра Павловича (бандитизм) від «наїзду» з боку поліції.
Одним з напрямків діяльності ОЗК «Арташи» є незаконний обіг спирту. Про високий рівень прибутку Ціпіньо Ю.В. опосередковано свідчить той факт, що цього року 5 разів був за кордоном. Найближчим часом вилітає в Домініканську республіку), має коштовний автомобіль Фольксваген Пассат (орієнтовна вартість 25 000 доларів). Призначений на посаду колишнім начальником УСБУ генерал-майором Хілько О.А.
— колишній співробітник відділу «К» полковник Кривонос С. (останній відкрито підтримував дружні стосунки із лідерами кримінальних угрупувань Запорізької області: «злодієм в законі» Патою Чхартішвілі, Саргсяном Арташесом «Арташи», Урсуленко Денисом «Квадрат» (один з лідерів ОЗГ «Сокири») та передавав останнім службову інформацію. За час перебування на посаді придбав автомобіль Тойота «Ленд Крузер» (орієнтовна вартість 50 000 доларів).
— начальник Мелітопольського МРВ УСБУ Савченко М. (останній підтримує дружні стосунки із лідерами місцевих ОЗГ). На даний час в Мелітопольському суді слухається справа по обвинуваченню близьких зв’язків Савченка (потерпілий Бірзулов), однак останній намагається вплинути на рішення суддів. Наявні дані свідчать, що останній вирішує питання про призначення на посаду начальника 3 відділу «К» замість Кривоноса. Його інтереси лобіює Ціпіньо Ю.В.
— співробітник відділу «К» Яромій І. покриває контрабандну діяльність. Серед близького оточення підприємець, курд за національністю на ім’я Іят, яких займається контрабандою золота з країн близького сходу під кураторством Яромія І.
Злочинна діяльність вказаних службових осіб УСБУ в Запорізькій області стала можливою завдяки систематичного «покриття» з боку начальника представництва в Запорізькій області ЦВБ СБУ Люлька В., також начальника Управління внутрішньої безпеки генерал-майора Саппи О.С.
Злочинна діяльність вказаних осіб не обмежується переліченими вище даними.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ