Человек не терпит насилия!

Як підняти вартість тендеру в 2,5 рази? Рецепт від Цертія та Гребенчука

Як підняти вартість тендеру в 2,5 рази? Рецепт від Цертія з Гребенчуком

За даними аналітичної системи Youcontrol, на початку 2016 року власниками ТОВ «Кіровоградський будівельний альянс» були депутати міськради Кропивницького Олександр Цертій і Юрій Гребенчук. Саме тоді це підприємство почало ремонтувати обласну Станцію переливання крові вигравши тендер на 18,46 млн грн. З виконанням робіт не поспішали, а через рік заявили що вартість робіт подорожчала і отримали з бюджету ще 12,1 млн грн. Але й цього виявилося замало, тому у 2018 році їм виділили додатково 17, 6 млн грн. Таким чином вартість ремонту, який проводила фірма підприємливих батьківщинівців, зросла більш ніж у 2,5 рази.

Далі Цертій з Гребенчуком взялися ремонтувати «Обласну спеціалізовану дитячо-юнацькушколу олімпійського резерву – 2». Вона знаходиться на території Кропивницького Дендропарку. Ці роботи ділки мали виконати за 36,7 млн грн. Проте через відсутність грошей в бюджеті, освоївши 14 мільйонів розірвали договір. Згодом з «Кіровоградським будівельним альянсом» була укладена ще одна угода на 26,9 млн грн для завершення ремонту. Проте за 2 роки ця сума теж зросла. Спочатку фірмачі освоїли 15, 4 млн грн, потім ще 20. Таким чином вартість виконання робіт знов зросла в 2 рази!
Звісно ж такі схеми, за яких ремонтні роботи на об’єктах бюджетної сфери дорожчають в 2 і більше разів, не могли лишитися непоміченими. Тому Цертій з Гребенчуком вирішили переписати підприємство ТОВ «Кіровоградський будівельний альянс» на одного з своїх спільників. Ним став такий собі Михайло Сороквашин. Проте юридична адреса фірми не змінилася, як і інших фірм, що належать Олександру Цертію та Юрію Гребенчуку. ТОВ «Альянс-трейдинг», ПП «Альянс-маркет», а також ряд інших фірм що з шаленими прибутками освоюють бюджетні кошти в Кропивницькому.

Поки «білосердечні» депутати Кропивницької міської ради Олександр Цертій та Юрій Гребенчук виправдовуються, та відбріхуються від причетності до своїх фірм і пов’язаних з ними оборудок, ми йдемо по їхньому тендерному сліду. Кожен новий факт розкриває таємницю походження статків політиків-мільйонерів. В наступній статті ми розкриємо схеми наживи цих бізнесменів на ремонтних і будівельних роботах у вищих навчальних закладах.

http://www.kypur.net/u-kropyvnytskomu-subventsiyu-yaku-zaluchaye-nardep-stab ilno-osvoyuyut-dvi-firmy/?fbclid=IwAR0UF9irIdJBPjC5YIv0ni-0NJl8q3aE48DxmuP6_4nJr 2rMFGdAn2iuPBg

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ