Человек не терпит насилия!

Боротьба з корупцією

“Вимагаю від керівників усіх рівнів активізувати усі наявні ресурси на боротьбу з корупцією і викрити осіб і канали протиправної діяльності”
С. Дайнеко
Незважаючи на оголошений головою ДПСУ С. Дайнеко “хрестовий похід” на корупцію в прикордонних військах, у Сумському загоні життя йде своєю чергою. Так, на прикордонному переході у Бачевске для отримання грошиків продовжує активно використовуватися раніше відпрацьована схема поборів із азіатських гастарбайтерів, що їдуть до України, щоб отримати штамп у паспорті і повернутися до Росії на роботу. Прикордонниками навіть встановлена офіційна такса за цю послугу, яка складає 800 гривень. Мало того, за окрему платню в 2800 гривень люди можуть перетинати кордон без сканування відбитків пальців.
Збором грошей займаються перевірені особи, в числі яких Заседа Григорій та Гриценко Василь. Зібрані гроші віддаються в загальну “тіньову” касу, з якої більше половини передається в управління загону, а звідти — в регіональне управління і так далі. З цієї суми виплачується доля розвідці і вбшникам, щоб нікого не чіпали. Ця схема продовжувала діяти, незважаючи на зміну начальників відділу, загону і навіть регіонального управління.
Але оголошений Головою “хрестовий похід” змусив сумських прикордонників розробити таку схему, щоб і вовки були ситі і вівці цілі. Наші військові зі своїми друзями — перевізниками, заздалегідь придумали схему по затриманню “хабарників”. Як правило, гастарбайтери приїжджають до пункту перепустки по декілька чоловік на автобусі, водій якого хороший знайомий прикордонників і виконує в схемі відведену йому роль. Адже його робота багато в чому залежить від відношення до нього прикордонників, працюючих у Бачевске.
Після прибуття автобуса на паспортний контроль у гастарбайтерів вилучаються паспорти для перевірки. На перевірці в них нібито виявляється підроблена печатка про перетин кордону, але власнику паспорта про це не повідомляється. Так проходить деякий час і гастарбайтер починає нервувати. Крім того, на нього вже зляться його попутники.
У цей момент до гри вступає водій автобуса, в завдання якого входить умовити бідного роботягу для прискорення перевірки дати певну суму старшому прикордонників. При цьому він завіряє, що усі так роблять і схема давно налагоджена.
Ось тут починається найцікавіше. При вході в кабіну старшого гастарбайтер опиняється під прицілом відеокамери присутнього там розвідника і стає героєм фільму про дачу хабаря. Справа зроблена.
Далі виклик поліції, кримінальна справа за спробу дачі хабаря, недовгий термін або штраф і видворення з країни.
Для сумських прикордонників — суцільні плюси. Грошей запрацювали, показники є, завдання Голови виконали — корупцію перемогли.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ