Человек не терпит насилия!

ГПУ не розслідує крадіжки землі у Києві – журналісти

Нова влада не береться розслідувати злочини часів «попередників». У 2006-2008 роках у мікрорайоні Жуляни Солом’янського району Києва вкрадено більше дев’яти гектарів землі. Як установили журналісти-розслідувачі, махінаціями зі столичною ділянкою займався колишній землевпорядник Солом’янського району Володимир Павлович Савчук.

Журналісти з’ясували, що чиновник, користуючись службовим становищем, виводив ділянки на підставних громадян. Потім він розпродавав землі за готівку.

Активісти дізнались, як живе зараз колишній землевпорядник Солом’янського району. Статки родини та заможність клерка вражають.

На основі зібраних фактів представники засобів масової інформації та громадськості планують звернутися до ГПУ. Вони проситимуть очільника Генеральної прокуратури України Руслана Рябошапку провести розслідування злочинної діяльності з «розбазарювання» столичної землі колишньою владою.

https://www.facebook.com/1872468206360020/posts/2336726179934218?sfns =mo

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ