Человек не терпит насилия!

Корумповані керівники АТЦ СБУ, трагедія Іл-76 та план Бумеранг.

Корумповані керівники АТЦ СБУ, трагедія Іл-76 та план Бумеранг.

Минуло більше ніж два місяця, як в Інтернеті, на сайті ОРД була розміщена стаття щодо кричущої професійно-моральної ситуації у Штабі АТЦ при Службі безпеки України (https://ord-ua.com/2019/06/19/o-sborishe-alkogolikov-i-prochih-bespoleznyh-lyud yah-ili-koe-chto-ob-atc/).
Багато співробітників цього підрозділу вважало, що вихід статті та зміна влади в країні призведе до швидких кадрових рішень. Офіцери антитерористичного центру зажадали, що в умовах протидії російській агресії, новим керівництвом СБУ на посади керівництва Штабу АТЦ будуть призначені незаплямовані професійні кадри, але, на превеликий жаль, нічого такого не відбувається.
Незважаючи на те, що протягом останніх місяців, керівник Штабу АТЦ генерал-майор Геннадій Кузнєцов «заробив» два службових розслідування, за результатами яких йому оголошено сувору догану та неповну службову відповідність, він продовжує перебувати на посаді керівника.
Крім того, Кузнєцов намагається призначити на посади заступників, таких же негідників як і він сам. Спочатку співробітники Штабу дізналися, що Кузнєцов підписав подання на призначення своїм заступником О.Западнюка, а тепер ходять плітки про повернення Ю.Малашко. І як завжди, за такого роду сприяння, Кузнєцов вже отримав від цих осіб фінансові задатки, і з наполегливість лобіює їх перед керівництвом Служби, посилаючись на їх професіоналізм, патріотичність, відданість… А на справді, у разі призначень цих осіб, Штаб АТЦ при СБУ чекає подальше поглиблення кризи, і лише сімейний бюджет Кузнєцова поповниться на кругленьку суму.
І це не голослівні слова. Працівники Штабу добре знають тягу до грошей Кузнєцова Геннадія Івановича. Декілька останніх років в СБУ введена система щомісячних фінансових заохочень співробітників, які проявили себе у роботі, або взагалі вчинили «героїчний вчинок». Таких працівників має бути не більше ніж 10% від особового складу.
На початку такої практики, Геннадій Іванович зібрав керівників підрозділів, довів їм квоти та повідомив, що вони можуть розподіляти кошти серед підлеглих на власний розсуд. Однак, від 30 до 50% від премії, необхідно повертати для формування «общака», який піде на загальні потреби Штабу.
Місію по збору коштів було доручено його помічнику по роботі з особовим складом Павлу Романенку. По проходженню декілька місяців роботи цієї схеми, працівники почали задавати між собою питання: «А куди саме Геннадій Іванович витрачає зібрані кошти?». Романенко на це питання не зміг їм відповісти, але поінформував про невдоволення колективу Кузнєцова. Відповідь була лаконічна: «Якщо ти не знаєш що сказати, то навіщо мені такий помічник!». А з наступного місяця Романенко був викреслений зі списку осіб, що отримують премії.
Його повноваження по збору коштів перейшли до керівника фінансового підрозділу Сергія Платовського. Для співробітників Штабу додаткова тисяча — півтори гривень, це великі гроші, тому тепер всі хто отримують премію тупих питань не задають, а просто поповнюють бюджет Геннадія Івановича на суму приблизно до 50 тис. грн. щомісяця.
Співробітники Штабу добре пам’ятають, як у 2018 році, за численні та суттєві прорахунки у роботі Перший заступник Голови – керівник Антитерористичного центру при СБУ В.Маліков дав команду звільнити з займаної посади керівника 2-ї Служби Штабу Олега Западнюка. Але не всі розуміють, чому він залишився на посаді, а тепер претендує на підвищення. При чому, усвідомлюючи свій непрофесіоналізм, Западнюк написав рапорт на звільнення за власним бажанням. Так воно б і було, але на допомогу знову прийшов Кузнєцов, і не просто так, а за 50 тис.грн., отриманих від Западнюка, він переконав Малікова, що такі особистості як Западнюк повинні і далі працювати, приносячи «користь».
І тепер Западнюк, є також одним з організаторів схеми збору коштів для Кузнєцова з розподілених премій. Взагалі, Кузнєцова і Западнюка поєднує багаторічна дружба, так би мовити, фінансово закріплена. Вони удвох входили до оргкомітету з проведення в Україні футбольного Євро-2012. І вони удвох мають велику таємницю, яка називається, як розділити «відкат» на будівництві інфраструктури при підготовці до спортивної події.
Окремо хочеться звернути увагу на те, як Кузнєцов клопоче перед керівництвом щодо заохочення працівників Штабу АТЦ державними нагородами. І тут знову безальтернативно, є гроші – буде заохочення! Своїм досвідом може поділитися, наприклад, його помічник по юридичній роботі Олександр Козенко, якому Кузнєцов обіцяв за 60 тис.грн. заслуженого юриста України, заступник начальника 2-ї Служби Штабу Анатолій Дідовець, якому Кузнєцов за 10 тис.грн. обіцяв почесну грамоту Верховної ради, старший консультант 1-ї Служби Штабу Олександр Кондратов — за 30 тис.грн. орден Данила Галицького, але не сталося, і Кузнєцову був змушений повертати гроші підлеглим назад, що він дуже не любить робити.
Кузнєцов настільки впевнено відчуває себе на посаді начальника Штабу АТЦ, що рахує службовий автотранспорт і водіїв, закріплених за ним, як свою власність. Водії Штабу АТЦ працюють не стільки на службові потреби, скільки на сім’ю Кузнєцова. І ще б нічого, що за його сім’єю постійно закріплений автомобіль з водієм, Кузнєцов знизойшов до того, що штатні водії почергово відпрацьовують на території його приватного будинку на столичних Осокорках загальною площею близько 600 м², підстригаючи газони, роблячи генеральне прибирання території тощо. Один з організаторів цього процесу та «рабів» Кузнєцова є водій Сергій Карпенко.
Одне зі згаданих службових розслідувань, пов’язане з тим, що Кузнєцов, під час відпустки, на службовому автомобілі, разом із сім’єю поїхав за кордон до Європи. Ось до чого призводить вседозволеність! Добре що на кордоні ще не додумався номери прикриття на службовий Фольксваген причепити. Але часи вседозволеності минають, вже немає генерала Малікова, який його покривав, і така ініціатива Геннадія Івановича не була оцінена новим керівництвом Служби, йому оголосили сувору догану.
Друге ж службове розслідування стосувалося того, що Кузнєцов, як він любить всім розповідати, перебуваючи у кумовських відносинах зі Святославом Вакарчуком, протягом останніх років забезпечував проведення та безпеку усіх концертів гурту «Океан Ельзи», маскуючи свої дії під антитерористичні навчання, при цьому, задіював майже увесь особовий склад та технічні можливості Штабу АТЦ. Тут навіть й школяру зрозуміло, що за участь у проведенні масштабних комерційних заходів, наприклад концертів популярного гурту, безкоштовно задіюючи можливості антитерористичного органу, Кузнєцов поклав до кишені немалу, кругленьку суму. Але не впійманий – не злодій, тому за результатами службового розслідування Кузнєцову оголошено лише неповну службову відповідність.
Слід зазначити, що у 2000-х роках Кузнецов вже був вимушений звільнятися зі служби в СБУ за невідповідністю, проти нього було порушено дві кримінальні справи за фінансові оборудки та завдання матеріальних збитків під час його керівництва Центром спеціальних операцій “A” СБУ. Однак вміння втиратися у довіру людям, допомогло йому увійти до близького оточення на той час кандидата у Президенти України Ющенко, а згодом, після обрання Ющенко Президентом, кримінальні справи відносно нього були закриті, а Кузнєцов поновився на службі.
Зараз Кузнєцов говорить, що головне для нього, дочекатись перших засідань новообраних депутатів Верховної Ради. Після цього, Вакарчук захистить його від будь-яких посягань, навпаки, планує піти в СБУ на підвищення. Про це вже є, нібито, особиста домовленість між ними.
А тепер щодо іншої особи, яку також за матеріальну винагороду лобіює до призначення Г.Кузнєцов. Це недолюстрований Малашко Юрій Анатолійович. Він вже перебував на посаді заступника начальника Штабу АТЦ у 2014-2015 роках і є одним з підписантів славнозвісного плану «Бумеранг» по розгону Майдану Гідності. Але він вчасно сховався в АТО і зміг уникнути люстрації.
За час своєї роботи, куруючи фінансово-господарську діяльність Штабу АТЦ, Малашко, спільно з Кузнєцовим, налагодив схеми безпідставного списання та відвертих крадіжок пального на службовий автотранспорт, відзначився закупівлею автошин для власного авто і для авто Кузнєцова за бюджетні кошти. За результатами його «керівництва» було проведено декілька службових розслідувань, зокрема, щодо безпідставного використання службового автотранспорту для власних цілей у неробочий час. У одному з таких випадків, знаходячись за кермом у нетверезому стані, Малашко потрапив у ДТП, зазначений факт намагався приховати від керівництва. Потім мстився водіям, закріпленим за вказаним авто, які надали об’єктивну інформацію працівникам внутрішньої безпеки. Однак у нього є й більш серйозні прорахунки, про які намагається ніхто не згадувати.
14 червня 2014 року в історії сучасних Збройних сил України відбулась трагічна подія. Озброєними сепаратистами під Луганськом був збитий військовий літак Іл-76 з 40 військовослужбовцями та 9 членами екіпажу, які всі загинули. Судом визнаний винним та засуджений до 7 років позбавлення волі генерал-майор Віктор Назаров, який на той час був керівником штабу АТО на території Донецької та Луганської областей.
У матеріалах справи зазначається, що Назаров не вірно оцінив обстановку, прийняв не правильне рішення, проявив бездіяльність тощо. Але мало хто знає, що у цей час керівником оперативної групи в АТО від СБУ був саме Ю.Малашко. На групу співробітників СБУ покладались функції збору оперативно-вагомої інформації і у разі надходження термінових даних, їх керівник, Ю.Малашко, повинен був негайно інформувати В.Назарова.
За декілька годин до трагедії, системою шифрованого зв’язку співробітники спецслужби отримали декілька повідомлень щодо активності сепаратистів в районі Луганського аеропорту, їх поінформованості стосовно намірів ЗСУ направити підкріплення до м.Луганськ саме повітряним транспортом, концентрації в їх руках значної кількості зброї, що може уразити повітряні судна… Вся інформація терміново була доведена до Ю.Малашка підлеглими, трагедії можна було б уникнути, однак, на превеликий жаль, далі нікому з керівництва ЗСУ не доводилась. Халатне ставлення Малашко до виконання службових обов’язків, нерішучість та слабохарактерність призвели до того, що В.Назаров просто не був своєчасно поінформований щодо намірів сепаратистів, а робота всієї спецслужби на здобуття оперативно-вагомої інформації була просто знівельована.
Перебуваючи на посаді заступника начальника Штабу АТЦ при СБУ, Малашко сприяв виведенню у розпорядження з пониженням до мінімуму відсотків надбавок до зарплати старшого лейтенанта І.Лазарчук (офіційно — за її халатне відношення до ведення секретного діловодства). Потім, зловживаючи посадовим становищем, Малашко Ю.А. примусив вступити її у інтимні відносини. Примушуючи підлеглу до інтимних стосунків у робочих приміщеннях і у робочий час, Малашко надав їй обіцянки не просто поновити на посаді а й підвищити, призначивши в аналітичний підрозділ Штабу АТЦ, без погодження з вищім керівництвом.
Однак «ефективність» діяльності самого Малашко на посаді заступника керівника АТЦ була «високо» оцінена керівництвом Служби, яке у 2015 році відрядило його на посаду заступника керівника Мар`їнської ВЦА Донецької області, де згодом, маючи уміння підлабузника і дуполиза, виріс до посади керівника ВЦА міста Красногорівка.
Працівники Штабу АТЦ при СБ України вже втомилися від таких керівників, як Кузнєцов Г.І., ми не маємо права допустити призначень на керівні посади Ю.Малашко та О.Западнюка (який, до речі, розповідає всім про кумівські відносини з вже колишнім віце-прем’єр міністром Генадієм Зубко). Очікуємо від Президента України Зеленського В.О, нового керівника СБУ Баканова І.Г. та Держави найскорішого призначення на керівні посади у Службу безпеки України незаплямованих, професійно підготовлених, відданих Україні кадрів, а не розбійників, які за плечами мають реальні кримінальні провадження.

Джерело: https://kuzjasbu.livejournal.com/426.html

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ