Человек не терпит насилия!

Корупціонер Герасименко має бути звільнений з СБУ: на адресу Президента Зеленського надходять десятки звернень від громадськості з проханням прибрати генерала-хабарника

Гучний скандал навколо Миколи Герасименка, який обманом зміг проникнути до оточення Івана Баканова, набирає все більших обертів.
За нашими даними на адресу Президента України надійшло вже декілька звернень громадських активістів, ветеранів спецслужб та лідерів громадської думки з проханням звільнити Миколу Герасименка з СБУ, оскільки вказаний офіцер дискредитує не тільки Службу, але й нову українську владу. Громадяни вважають, що корупціонер не може впливати на кадрові призначення в органі, який перебуває на передньому краї боротьби з корупцією.
Ось, які звинувачення наводить у своєму зверненні керівник ГО «Народна люстрація» Н.Лукашевич.
Трудовий і водночас злочинний свій шлях Микола Герасименко почав на початку 90-тих працюючи слідчим СБУ у Сумській області. І вже у 1992 році прокрутив аферу із викраденням високоякісної міді, що проходила, як речовий доказ у справі яку він вів. Як висновок, справу закрив, а речовий доказ, тобто мідь, просто зникла. Згодом, у 1994 році він з легкістю взяв на той час величезний хабар у розмірі 25 тис. доларів, за ці брудні гроші він розвалив справу злочинця. Також, одним із цікавих фактів є його «нечиста» справа проти УНСОвців, що намагались перешкодити Леоніду Кучмі покласти квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку 9 березня 2001 року. В цей же час він активно працює разом із братами Балогами над створенням і укріпленнях колосальних контрабандних схем, а всі докази, що випливають проти них він просто банально викрадає із СБУ та переховує у своєму гаражі, де згодом при обшуках їх і знайшли. Та відкрита проти нього кримінальна справа у 2005 році – вже у 2006 була закрита, крім того в цей же рік Президент Ющенко призначив Герасименка заступником Голови СБУ. Якщо в загальному, то у 2002-2005 роки організоване злочинне угрупування Миколи Герасименка гучно лунало на цілу Україну, а відлуння було чути й за кордоном. Чого лиш варта афера по кримінальній справі №222 по факту контрабанди, що йшла через порт м. Ялти, де його банда незаконно наварила мільйони. І таких справ, нажаль, дуже багато…
До цього списку слід ще додати співпрацю із Володимиром Клименком. У 2009 році силами цих обох «діячів» вони отримали контрольний пакет акцій над «УкрІнБанком», який згодом підробляючи документи використовували для рейдерських захоплень підприємств, що мали боргові зобов’язання перед даною структурою. Явним прикладом було ТзОВ «Біла акація», що знаходилось на той час у заставі банку.
Ще однією його плідною співпрацею була дружба із тодішнім заступником СБУ у Сумській області Євгенієм Івановичем Харитоновим. Разом з ним вони кришували митний пост «Хутір-Михайлівський» розташований у м. Дружба Ямпільського району Сумської області. На цій митниці працює дружина Харитонова та Ганна Сидоренко – сестра дружини Герасименка. За свою діяльність в цьому регіоні Харитонова назвали «смотрящим» від СБУ за контрабандою, а Герасименка – «хресним батьком» всієї контрабандної діяльності Сумщини.
Також пан Герасименко порушуючи норми Закону України отримав від держави квартиру, яка була надана йому для постійного проживання. Зараз же, пролізши під крило пану Баканову він відверто лобіює інтереси своїх людей розставляючи їх на вигідні йому посади з метою нищівного обкрадання України.
Цій заяві передувала кропітка робота журналістів-розслідувачів сайту «ОРД», які виявили, що корупціонер Микола Герасименко намагається впливати на кадрові рішення в системі СБУ. При цьому, журналістам вдалось навіть з’ясувати розцінки, за які «працює» генерал:
«Коридорами монументальної споруди на вулиці Володимирській вже місяць як курсують чутки відносно розцінок, які виставляє Микола Герасименко за свої послуги з лобіювання призначень.
Цікаво, що старий «чекіст» запровадив градацію своїх послуг. Зокрема, просто згадати в позитивному ключі того, чи іншого претендента на посаду коштує 10 тис. доларів США, конкретно запропонувати на посаду – від 50 тис.
Звісно, що прайс залежить і від рівня посади: заступники регіональних органів та департаментів Центрального апарату – 50-100 тис. (залежить від області та департаменту), керівники – не менше 100 тис. американських доларів. При цьому, це не остаточна «ціна питання» — відразу обумовлюється, що в подальшому керівник повинен бути виконувати «прохання» пана Герасименка».
Про моральний рівень цього офіцера свідчить і його прагнення використати свої владні повноваження і вступити у статеві стосунки з адвокатом Тетяною Монтян. Ось, що відома адвокатеса писала про цей факт:
«…психостатева гра з Колею Герасименко закономірно призвела до того, що він повіз мене на якусь хату… самі розумієте, для чого – обговорити хід слідства по справі “9-го березня” зайнятись шаленим коханням та неземними пестощами
Трахати Колю я, звісно, і на думці не мала – все-таки почтєнная матрона, мати (тоді) трьох синів, дружина відомого судді етсертера, а головне – терпіти не можу людей, які вважають жінок ідіотками, здатними купитись на понтові заморочки.
Але Коля не зрозумів, що у мене головна ерогенна зона – це мозок (який він внаслідок повної своєї бездарності в юриспруденції збудити нездатен апріорі), та всерйоз повірив, що я “нєпрочь” ))
Головним моїм мотивом поїхати “на хату” була звичайна жіноча цікавість – а що ж з себе уявляють хати, в яких гебня трахає “потрібних” жінок? По дорозі я проробляла варіанти, яким саме чином розчарую Колю стосовно потрахаццо, і ось…
Ми зайшли в хату, Коля ввімкнув світло, і… у мене почалася істерика – хата була АБСОЛЮТНО ПУСТОЮ! Голі стіни, і ВСЕ!!! Навіть підвіконня були вузенькими…
Відсміявшись, я поцікавилася у Колі, хто ж це його так ненавидить в конторі, аби підсунути таку свиню ключі від такої квартири Заскреготавши зубами, Коля погодився, що да, таки є такі люди ))
Сподіваюсь, його мстя була жорстокою:)))…».
А ось, що пише про нашого героя відомий український журналіст Володимир Бойко:
«Не раз товариш Герасименко ризикував опинитися за ґратами. Але чекістська винахідливість кожного разу не тільки рятувала його від в’язниці, але навіть дозволяла потроху просуватися по службі. Довідавшись про те, що Кучма наказав посадити учасників антипрезидентської демонстрації, Герасименко написав рапорт по начальству, пропонуючи свої послуги. Рапорт був схвалений і Микола Михайлович очолив слідчу групу по справі «9-го березня».
Підсумовуючи факти, щодо яких є конкретні заяви та свідчення реальних людей, сподіваємось, що на цей раз «чекістська винахідливість» генерала Герасименка не врятує від принциповості нового керівництва країни та Служби безпеки України.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ