Человек не терпит насилия!

Контрольно-ревізійна інспекція СБУ. Кадрова рулетка.

Можна вже привітати Горобея Олександра Павловича з призначенням на цю відповідальну посаду. Головною людиною став з питань аудиту в СБУ. Буде потужно працювати (але це не точно).
Дуже влучне призначення. Хтось дотепно порадив саме Горобея А.П. на цю посаду. Людину певною мірою досвідчену, але безпринципну у питаннях особистої вигоди, злопам’ятну, та й просто морального покидька. Але все ж таки влучне, тому що він є найбільш мотивованим з усіх можливих претендентів для ретельної перевірки ДГЗ. Тому, що був люто скривджений тандемом Кіптенко-Баліоз, які знищили створений свого часу у Головній інспекції паном Ручком підрозділ з трьох “церберів”, одним з яких був Горобей.
Тому його призначення — просто подарунок пану Кіптенку, якого звісно ж є за що спитати. Під нього й попрацює, насамперед.
Дивно, як це пан Баліоз та ̶т̶у̶п̶о̶р̶и̶л̶е̶ славнозвісне УВеБе таку халепу прогавили…
Але все ж таки той, хто його призначив, повинен розуміти, що повністю довіряти пану Горобею категорично не можна, оскільки подібні створіння працюють тільки на себе і завжди “роздувають щоки”, намагаючись видати власні фантазії за реальні результати роботи.
Отже, як то кажуть, у цієї “медалі” дві сторони. Тому — обережно, не залишайте цього видатного фахівця без контролю.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ