Человек не терпит насилия!

Україна та СНД сьогодні

Пропагандистський сайт Ukraina.ru опублікував новину про те, що Україна з 2014 року не платить внески в СНД і не має свого представника, при цьому зберігаючи в силі ряд угод. Також МЗС РФ заявило, що Україна заборгувала Співдружності Незалежних Держав 300 млн рублів внесків.
Насправді, де-юре Україна не є державою-членом співдружності, так як в 1993 році не підписала Статут СНД, а має статус держави-засновника і держави-учасниці СНД. У МЗС України спростували заяву про заборгованість.
У МЗС України відповіли, що заяви про нібито “заборгованості” України перед СНД і відсутність “офіційного повідомлення” про вихід нашої держави з цієї організації є відвертою маніпуляцією.
“Кремль не залишає спроб будь-яким способом повернути Україну під свій контроль, в тому числі через СНД. Україна ніколи не була членом цього Співдружності, оскільки не підписала Статут СНД. Ми були державою-засновником і учасником Співдружності, свого часу це мало сенс, але вже шостий рік поспіль Україна не підписує жодного документа, який приймається органами СНД”, — заявив заступник міністра закордонних справ Василь Боднар.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ