Человек не терпит насилия!

Голова ОТГ Слобожанське погрожує кандидату Маласая в депутати по 29 округу

Вчора відбулася чергова сесія Підгородненської міської ради. На жаль, питання порядку денного знову приймалися з порушеннями та, у решті решт, були зняті.

Сесія почала свою роботу з розгляду земельних питань.

Зокрема, розглядалося дуже гостре питання погодження меж міста Підгородне з ОТГ Слобожанське. Справа полягає в наступному – протягом років голова Слобожанської ОТГ Іван Камінський різними шляхами намагається погодити межі цього ОТГ за рахунок земель, які раніше належали громаді міста Підгородне. Та вже в котрий раз цьому завадив кандидат у народні депутати Віталій Маласай, який прямо поставив питання про те, коли саме будуть повернуті землі міста Підгородного, та, як в наслідок, отримав погрозу на свою адресу.

Дуже здивувала позиція деяких депутатів міської ради, які так легко готові віддавати землі громади. Мабуть вони вмотивані не за Підгородне.

Після інциденту Віталій Маласай написав заяву до поліції.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ