Человек не терпит насилия!

Військове партнерство

01 липня в Україні розпочалися українсько-американські навчання «Сі Бриз-2019».
Традиційно вони проходять на морі, суші, повітрі та під водою.
Новацією стало відпрацювання річкового елементу. За легендою навчань ворожі елементи намагатимуться заблокувати вихід до моря із річки Дунай. Корабельно-катерний склад Морської охорони забезпечує супроводження транспортних цивільних суден через гирло Дунаю до Чорного моря.
У морському компоненті в ході навчань задіяно артилерію, здійснено висадки оглядових груп, а також удосконалено взаємодію спеціальних підрозділів. В спеціалізованих водолазних тренінгах вперше задіяно представників прикордонного підрозділу «ДОЗОР», які мають відповідну спеціалізацію.
Підготовка до таких масштабних військових навчань завжди починається заздалегідь, в 2019 заходи зайняли майже рік. За цей час вирішувалися логістичні та транспортувальні питання, а також заздалегідь повідомлялися країни-сусіди України про майбутнє перекритті відповідних морських, авіаційних і сухопутних шляхів для проведення маневрів. Цього року саме Росія вдалася до провокації проти україно-американських тренувань: напередодні старту «Sea Breeze — 2019» Кремль навмисно перекрив ділянку в Чорному морі, де, згідно з планом, повинні проходити навчання.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ