Человек не терпит насилия!

Військове партнерство

01 липня в Україні розпочалися українсько-американські навчання «Сі Бриз-2019».
Традиційно вони проходять на морі, суші, повітрі та під водою.
Новацією стало відпрацювання річкового елементу. За легендою навчань ворожі елементи намагатимуться заблокувати вихід до моря із річки Дунай. Корабельно-катерний склад Морської охорони забезпечує супроводження транспортних цивільних суден через гирло Дунаю до Чорного моря.
У морському компоненті в ході навчань задіяно артилерію, здійснено висадки оглядових груп, а також удосконалено взаємодію спеціальних підрозділів. В спеціалізованих водолазних тренінгах вперше задіяно представників прикордонного підрозділу «ДОЗОР», які мають відповідну спеціалізацію.
Підготовка до таких масштабних військових навчань завжди починається заздалегідь, в 2019 заходи зайняли майже рік. За цей час вирішувалися логістичні та транспортувальні питання, а також заздалегідь повідомлялися країни-сусіди України про майбутнє перекритті відповідних морських, авіаційних і сухопутних шляхів для проведення маневрів. Цього року саме Росія вдалася до провокації проти україно-американських тренувань: напередодні старту «Sea Breeze — 2019» Кремль навмисно перекрив ділянку в Чорному морі, де, згідно з планом, повинні проходити навчання.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ