Человек не терпит насилия!

Погань у погонах

Бажаю здоров’я, панове. Не можу вже мовчати и держати у собі ті речі, коли різна погань наживається на чужих життях та здоров’ї.
Ми прості хлопці, які покинули свій рідний дім та сім’ї, щоб разом здолати ворога, який увірвався у наші життя, та у нашу країну. Ми прийшли сюди не за гроші, не за звання і нагороди, ми боремося і воюємо заради майбутнього наших поколінь, майбутнього нашої України.
Коли спілкуєшся з побратимами, які стоять на передньому рубежі, які пройшли через вогонь і воду — розумієш, наскільки вони по іншому мислять про життя, про війну, про військовий обов’язок… Це не прикордонники, у яких у головах одні хабарі (не хочу образити чесних побратимів, вони ще залишилися) та сприяння контрабандних потоків від сепарів і їх посібників. Наприклад, один із сепаратистів з Новоазовська займається контрабандою через лінію розмежування.
Є такий персонаж Буц Ігор Геннадійович, проживає у місті Новоазовськ, яке підконтрольне бойовикам із так званого «динири», де володіє «динирівським» дзеркалом компанії ТОВ «АНК», неодноразово допомагав бойовикам, заправляв їм танки, і не забуває про українських прикордонників, адже без згоди «перевертнів у зелених кашкетах» зернові культури та насіння соняшника не проїде до підконтрольної території України контрабандним шляхом біля Комінтерново та Водяного.
Буц Ігор, скуповує в динари за копійки зерно, бо вирощене фермерам дівати нікуди – до кацапівщини везти фермер не може, а гроші потрібні, ось і шановний Ігор Геннадійович допомагає.
Ланка хабарників у Донецькому прикордонному загоні починається з рядового співробітника і тягнеться до командира загону і далі до регіонального управління.
Є дуже гарна посада коменданта ОБПК «Сартана», пан Керод напевне, вже став мільйонером, за час «управління» комендатурою, який сприяє сепарам збагачуватись і не забуває про свій «гаманець». Разом з прикордонниками на цій ділянці відповідальності збагачується і пан Федорів із ГУ БКОЗ УСБУ разом зі своїми підлеглими «патріотами України». Ви можете собі уявити, коли йде війна, гинуть сини України, а на кордоні заробляють гроші, на контрабанді, спілкуючись з бойовиками, домовляються про наступні каравани з рибою, зерном, цигарками, а може і зі зброєю, наркотичними засобами, про це комендант та його «бойові» друзі не думають. А навіщо? Конверт з грошима у кармані і кордон на «замку».

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ