Человек не терпит насилия!

Голові Державної прикордонної служби України полковнику Сергію Дейнеко.

Пане Голово Державної прикордонної служби України просимо Вас розформувати, скоротити такий підрозділ в Кінологічному навчальному центрі, як розплідник службових собак.

Розплідник собак в КНЦ ДПСУ не потрібен взагалі, толку від нього немає зовсім, одні проблеми для загону створює і шалені гроші платників податків, які йдуть на його утримання, викидаються просто на вітер. Собак для потреб КНЦ і так за нечуваними цінами закуповуємо в населення, тому, що репродукції собак на розпліднику немає! Навіщо скажіть утримувати величезний штат кінологів розплідника і утримувати, годувати півсотні не рентабельних службових собак які не дають потомства? Єдиним правильним вирішенням питання з розплідником собак для КНЦ — це усіх контрактників-кінологів розплідника разом із службовими собаками, офіцерами та начальником розплідника сл. собак відправити для подальшого проходження військової служби на різні ділянки нашого кордону! Оце і буде хоч якась від розплідника користь для ДПСУ! Просимо Вас прийняти рішення!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ