Человек не терпит насилия!

ОЛЕСЬ ДОВГИЙ РОЗКРИВ СВОЮ СІТКУ ФАЛЬСИФІКАТОРІВ

Корупційна сітка з скупки голосів, які організував Олесь Довгий стала відома на всю Україну як найгучніший приклад фальсифікації виборів. Зрозуміло, що організувати самотужки систему скупки голосів без спільників у середовищі місцевих чиновників неможливо. Хто ж вони, ці загадкові фальсифікатори, перевертні, які отримують заробітну плату з податків громадян і в той же час виконують злочинні вказівки одіозного політичного корупціонера?

5 років журналісти та громадські активісти, антикорупціонери шукали учасників організованого злочинного угрупування під назвою «Сітка Довгого». Весь цей час продажні чиновники добре маскувалися та воліли не розголошувати свої зв’язки з одним з самих недоброчесних нардепів. Але прийшли чергові вибори і довелося знову розгортати сіті підкупу виборців.

Звісно, не всі голови сільських рад, чиновники міського та районного рівнів так просто пішли на співпрацю і чергове порушення виборчого законодавства. Лесику та його помічникам довелось декого вмовляти, а декого й залякувати. Кульмінацією розгортання сітки стала зустріч всієї когорти чиновників на теплоході у столиці.
До Києва чиновники сітки Довгого поїхали серед робочого тижня, без докорів сумління полишивши свої професійні обов’язки. Гучне застілля, дорогі подарунки, матеріальні заохочення в конвертах повністю зламали кригу недовіри між улюбленим корупціонером Порошенка та ласими до легких грошей містечковими бюрократами.

На останок спільне фотографування. І звичайно ж згодом вже кандидат у депутати Олесь Довгий виклав всі фото на свою сторінку в facebook. Зразу всі заметушилися. Правоохоронні органи, журналісти, громадські активісти та борці з корупцією нарешті побачили на власні очі ту саму одіозну «сітку Довгого». Самі ж представники «сітки» теж почали активно працювати. Адже тепер вони спільники в грандіозній корупційній схемі і мають відпрацьовувати витрачені гроші.

Тепер дороги назад немає, адже зовсім скоро всім, кого Лесик запрошував на кораблик доведеться давати покази в яких зазначати:

Хто та в якому обсязі оплачував поїздку та частування?

З якою метою вони так просто залишили свої робочі місця?

Чому серед робочого дня, отримуючи зарплату з податків, агітують за одного з учасників виборчого процесу?

ЗОВСІМ СКОРО МИ ОПУБЛІКУЄМО ЦІ ФОТОДОКАЗИ. Далі буде.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ