Человек не терпит насилия!

Чистки в СБУ.

Заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка повідомив, що було звільнено двох заступників голови Служби безпеки України.

«Це ті люди які за нашою інформацією були причетні до багатьох протиправних діянь, в тому числі, які вчинялись під час виборчої кампанії. Звільнення для них тільки початок шляху. Інші речі будуть здійснюватися в процесуальному порядку», — пообіцяв Рябошапка.

Мова йде про Орлова Олега Володимировича та Косинського Владислава Володимировича.

Крім того було прийнято рішення про звільнення п’яти керівників регіональних управлінь СБУ. Це керівники управлінь СБУ в тих регіонах, де було зафіксовано багато явищ, пов’язаних з контрабандою.

Звільнили керівників управління СБУ:

Олександра Довженка (Одеська обл.)

Олександра Ткачука (Львівська обл.)

Олега Зозулю (Вінницька обл.)

Володимира Пахнюка (Закарпаття)

Руслан Сторожук (Чернівецька обл.)

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ