Человек не терпит насилия!

Суддя «підробляє» у ФСБ РФ?!

Судячи з того, про що вказують автори двох нижче наведених публікацій, деякі «українськи» судді отримують додаткову зарплатню у касі ФСБ РФ?!
Публікація Олександра Гладкого.
Коли я чую від якись там покемонів “Честь маю”, або вимагає до себе звернення “Ваша Честь” я розумію, що передо мною слабка на розум і жадібна до грошей істота, тому що в цю херню не вірить навіть вона сама, не кажучи вже про тих на кого цей сюр розрахован.

Печерський районний суд м. Київа в ніч на 07.06.2019 р. відпустив з під варти Сігіду Михайло ( російською — Сигида Михаил ), якого підозрюють в вбивстві ветерана АТО Віталія Олешко (“Сармат”). Про це повідомила на своєї сторінці ФБ журналістка Наталія Седлецька.
Раніше був звільнен з під варти 34 літній “бізнесмен” з Дніпра Євген Бродський, по версії слідства — замовник цього вбивства.
( Він на світлині )
Це той Бродський, якому у 2012 р. за вбивство юнака винесли вирок — 5 років умовно з випробувательним терміном 3 роки.
Це той самий Бродський, який у 2017 році с кількома орками своєї ОЗУ напав у центрі Дніпра, з метою викрадення, на військового радника Тарути, у 2014р, п/п запасу Світана Р.Г. Останній отримав ушкодження сильніші ніж під тортурами у полоні від сепарів.
Керівництво МВС “порешало” цей випадок, що стало наслідком вбивства “Сармата”.
Чекаємо на наступні вбивства ветеранів АТО і цивільних, поки нам ссуть у вічи досягненнями.

Не пам’ятаю від кого почув, або прочитав, — ” Моя Честь, це моя Вірність”.
Тому покемонам у погонах і мантіях треба мати на увазі, ви може маєте багато грошей і влади, та коли ви, щось булькочите про свою “честь”, ви маєте розуміти, що при цьому ваш співрозмовник (и) ласкаво торкаються в своїх думках спускового гачка.
З часом, думки стають матеріальні.

Стаття по цієї ж темі Natalie Sedletska — https://censor.net.ua/news/3131194/vtorogo_podozrevaemogo_v_ubiyistve_veterana_s armata_brodskogo_vypustili_pod_domashniyi_arest

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ