Человек не терпит насилия!

Хто ж справжній Перший Заступник?

Хто ж справжній Перший Заступник?
Рішенням Вищої ради правосуддя від 24 травня 2018 року Нелі Приваловій, яка виграла відповідний конкурс, було відмовлено у призначенні на посаду першого заступника Голови Державної судової адміністрації України, бо вона підпадає під люстрацію. Звичайно ж Неля Євгеніївна не погодилася з таким рішенням, оскаржила його до Верховного Суду.
І допоки найвища судова інстанція розглядає цей спір, ВРП вирішила не відкладати справу в надто «довгий ящик» і наприкінці січня цього року прийняла рішення про призначення Ольги Кравченко (між іншим, працівника Адміністрації Президента) на посаду того ж першого заступника Голови Державної судової адміністрації України.
Як стало відомо з наших джерел, пані Кравченко минулого тижня подала пакет документів до ДСА і готова зайняти нову посаду.
Цікаво, як вирішиться дана ситуація, якщо раптом Привалова Н.Є. виграє свою судову справу? Слідкуватимемо за перебігом подій далі.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ