Человек не терпит насилия!

Хто ж справжній Перший Заступник?

Хто ж справжній Перший Заступник?
Рішенням Вищої ради правосуддя від 24 травня 2018 року Нелі Приваловій, яка виграла відповідний конкурс, було відмовлено у призначенні на посаду першого заступника Голови Державної судової адміністрації України, бо вона підпадає під люстрацію. Звичайно ж Неля Євгеніївна не погодилася з таким рішенням, оскаржила його до Верховного Суду.
І допоки найвища судова інстанція розглядає цей спір, ВРП вирішила не відкладати справу в надто «довгий ящик» і наприкінці січня цього року прийняла рішення про призначення Ольги Кравченко (між іншим, працівника Адміністрації Президента) на посаду того ж першого заступника Голови Державної судової адміністрації України.
Як стало відомо з наших джерел, пані Кравченко минулого тижня подала пакет документів до ДСА і готова зайняти нову посаду.
Цікаво, як вирішиться дана ситуація, якщо раптом Привалова Н.Є. виграє свою судову справу? Слідкуватимемо за перебігом подій далі.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ