Человек не терпит насилия!

Сірий кардинал брудних технологій — Віктор Кононенко

“…все вже вирішено. Порох домовився в штатах, вони підтримують його кандидатуру, якщо він виграє вибори. А як саме він це зробить у себе в країні – їх не цікавить. Головне, щоб був результат і не було нового майдану…”

Такі розмови наразі популярні в кабінетах на Банковій та Володимирській. Таємне знання у вигляді вже відомих результатів виборів великі керівники передають своїм підлеглим як догму, формуючи в них впевненість у неминучості другого терміну та правильність підтримки діючого. Любою ціною. “Бо не дай Бог прийде новий, ти ж розумієш що з нами буде…”

Багато хто з кандидатів вже відчув на собі пресинг силовиків президентської вертикалі.

Хтось некомфортно себе відчуває під пильним оком зовнішнього спостереження, хтось ніяковіє перед допитами, хтось побоюється зеленки і запашного газу, а хтось – занадто відкритого діалогу з патріотами-атовцями. Деякі з кандидатів навіть зрозуміли, у кому саме причина їх побоювань, деякі вже навіть озвучили прізвище заступника голови СБУ Кононенка Віктора Іонасовича (“Латиша”). Можливо і так.

Можливо, саме цей персонаж відповідальний за усю брудну роботу чекістів проти кандидатів-конкурентів. А що поробиш, звання генерал-лейтенанта і шикарну квартиру у центрі міста треба відробляти. Коли рік тому президент хотів змінити шантажиста-Грицака на іншого, останній закотив скандал з ультиматумом: якщо мене посуваєте на РНБО, то моїм наступником буде тільки Латиш. Як і прогнозувалось, кастинг в АП Латиш не пройшов. Зрадницька зовнішність маленького наполеончика, а отже бажання мститись за це всьому світу, впевненість у своїй непогрішності та зверхність у спілкуванні зіграли свою недобру вдяку. Як і у 2015 році, коли нікому не зрозумілого Кононенка перевели з Черкаського УСБУ до ДЗНД СБУ. Не знаючи що робити з таким “спеціалістом”, його направили у штаб АТЦ, де протягом 2015-17р.р. він розкрив свій талант. Описувати всі “подвиги” ображеного наполеончика у АТО немає сенсу. Слід зазначити, що злочинні вказівки на вбивства і катування мирного населення, яких підозрювали у зв’язках з сепаратистами ще слугуватимуть підставою для їх окремого розслідування ДБР у рамках кримінальних проваджень. Як і схеми незаконного збагачення на контрабанді в зоні АТО, що здійснювалось спільно з тодішніми губернаторами руками т.зв. “мобільних груп”, які контролювали перевезення вантажів в зоні АТО та підпорядковувались (читай заносили данину) безпосередньо керівництву АТЦ. Саме на зароблені в АТО кошти хтось і придбав собі перше генеральське звання і посаду зампреда. По іншому не світило.

А відтепер цей “ображений” напряму, в обхід Грицака, як і всі інші заступники, співпрацює з Банковою, отримує безпосередні вказівки від заступника глави АП Ковальчука та відповідає за всю “брудну” роботу проти конкурентів Порошенка. І продовжує думати що він самий розумний і про це ніхто не дізнається. А якщо і дізнається то він їх “запресує”. Бо у нього у підпорядкуванні цілий арсенал кримінальної тітушні, за керівництво якими відповідає ГУ БКОЗ та націонал-патріотів, якими опікуються ДЗНД. До речі, звинувачення голови Херсонської облради Мангера (підозрюється у замовленні вбивства Гандзюк) в бік голови цього самого департаменту Даценка, напевне, мають сенс. Кому як не Мангеру відомо, чим займався “Правий сектор”, а Даценко, як кум Яроша мав безпосередній вплив на організацію, у Херсонській області і якими методами бійці ПС знищили активістку. Але не слід забувати, що Даценко млявий і нікчемний керівник, самотужки жодних рішень не приймає, слухається виключно свого куратора. Здогадайтесь кого? Коло замкнулось.

Але якщо шановна спільнота в особі виборчих штабів, прихильників та однодумців інших кандидатів у президенти нарешті зрозуміють, хто саме є генератором насилля і ненависті на цих президентських виборах, у них можуть “розкритися очі” і відкритися “друге дихання”.

Їм може припасти на думку, що вуличні протести потрібно проводити не на Банковій, яка тільки роздає вказівки і вимагає результат, а на Володимирській 33 і Золотоворітській 7, де і базується це саме ДЗНД.

Вони можуть зрозуміти, що брудними процесами керує конкретна особа, яка боїться публічності і висвітлення її минулої і теперішньої таємної діяльності.

Вони можуть зрозуміти, що можливо знайдуться такі небайдужі громадяни чи громадські рухи, які почнуть пошук потерпілих і свідків у зоні АТО, які постраждали від його дій, будуть звертатись у ДБР з вимогою розслідування військових злочинів.

Можливо вони звертатимуться до НАБУ з вимогами розслідувати корупційну складову у контрабанді товарів (і не тільки) у зоні АТО. Свідки і небайдужі також знайдуться.

Вони можуть зрозуміти, що їм потрібно звертатись до ГПУ з вимогами перевірити, чим наразі займається СБУ, скільки людей прослуховує і з яких причин. Чи займається служба взагалі своїми прямими функціями, а не боротьбою з політичними конкурентами.

Вони можуть зрозуміти, що існує багато справжніх патріотичних організацій, які не підтримують насильницькі методи боротьби у виборчій кампанії і можуть відкрито про це заявити у флешмобі “Я не сексот СБУ” чи іншим методом.

Будучи озброєними необхідною інформацією, вони й самі можуть багато чого зрозуміти. А головне — зробити…

ГО “СБ-У”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ