Человек не терпит насилия!

  Про поліцію, зраду та (не)вдалу реформу

24/7, де кожна доба – це опрацювання понад 5 тисяч викликів: загубилася дитина, сімейна сварка, грабіж, крадіжка, наркотики, ДТП, зброя… Цей перелік нескінченний! Не рахуючи понад 4 тисяч матеріалів за адмінправопорушення. 

Вони поліцейські і вони несуть службу відповідально. Щодня і щоночі, сім днів на тиждень вони виходять на вулиці тому, що у твоєму житті щось пішло не так і ти потребуєш їхньої допомоги. Ти потрапив у халепу і вони тут для того, аби допомогти тобі, навіть коли ти цього не бачиш і не помічаєш.

Вони ризикують своїм життям і здоров`ям,  аби ти, твої рідні, твоє місто були в безпеці. 

Ти  спиш – вони затримують злочинця, ти на відпочинку – вони їдуть на черговий виклик, ти проводиш час з сім’єю – вони піклуються дитину, яка три дні нічого не їла і сама плаче в квартирі.

Але успішність їхньої служби залежить від того, як ти готовий взаємодіяти з ним. Їм не потрібно вдячності і слави. Їхня нагорода – це твоя безпека та слова підтримки. Багато не потрібно! 

Вони тобі не вороги. То чому ти намагаєшся бути ворогом їм?

Якої мети хочеш досягнути, коли знімаєш відео, на якому начебто поліцейський вживає наркотики? Заливаєш в інтернет, щоб усі побачили. Далі – лайки, брудні коменти, розповсюдження цього фейку і найголовніше: “в країні все погано”, “скрізь зрада”, “реформа не вдалася”,  “за мої податки”,  “а от у інших країнах” – скажеш ти. Ось вона –  слава. Тобі потрібна така слава? Ти так себе реалізовуєш в житті? Такого визнання шукаєш? Поганий шлях самореалізації. Дуже поганий. І брехливий.

І вражає не відео, а кількість людей, які розповсюдили цю постановку та ще й не поскупилися на принизливі слова вбік поліцейських. 

Коли Національна поліція спростувала, що на відео не працівник поліції і навіть з’явилося відео вибачення цього “артиста”, ніхто не квапився розповсюдити, чи хоч би визнати, що був неправий.

Ніхто не проти критики, але конструктивної. Вони готові мінятися, ставати кращими, досконалішими. 

Але вони не готові коли громадяни, заради життя яких, вони щодня ризикують своїм життям, встромляють ножа у спину . Ці негідники за фальсифікацію та наклеп повинні відповідати за законом.

Час закінчувати. Вони поспішають на виклик. На них чекають. Їм немає коли відволікатися на дрібниці, адже саме зараз хтось потребує їхньої негайної допомоги. 

Вмикаються проблискові. Сьогодні за вашу безпеку знову турбуватимуться вони. Поліцейські. Не хвилюйтеся, ви в надійних руках. 24/7.

“ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ