Человек не терпит насилия!

Порти та інспекції

Чи повязані ці факти екологічних правопорушень з не допусками державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища на територію Чорноморського порту ? та деяких інших портів. Може є законні підстави не допускати інспектора виконувати роботу ?
На території Чорноморського порту виявлено склади аміачної
селітри , яка розміщена прямо на твердому покритті під відкритим небом. Поблизу вже розсипані небезпечні відходи утворені внаслідок розриву тари (біг бега ) в близькостівід зливових систем , в разі опадів , які очікуються з дня на день, це може призвести до потрапляння сполук азоту в море та повітря.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ