Человек не терпит насилия!

Оборотні в погонах

Суспільство стурбоване новиною про можливе призначення на посаду керівника Управління стратегічних розслідувань Дніпропетровської області особи,яка раніше через свої корупційні та злочинні зв’язки навіть не була допущена до проходження атестації з міліції в поліцію та була звільнена на пенсію, мова йде про колишнього полковника міліції Войтенко Олександра Віталійовича.
За період проходження служби на керівних посадах в Управлінні карного розшуку та Управлінні боротьби з оргзлочинністю в Дніпропетровській області Войтенко О.В. підтримував тісні неділові стосунки з лідерами кримінальних угрупувань,прикриваючи їх злочинну діяльність,імітуючи боротьбу тільки на папері, за що отримував величезні статки.
Серед зазначених осіб найбільш відомими є:
Олійник Сергій Олександрович, контролює всю злочинну діяльність в Дніпропетровській області.
Шуваєв Сергій Васильович,кримінальне прізвисько “Мазепа”, мешканець міста Дніпро, спеціалізується на рейдерських захопленнях підприємств, вимаганнях.
Мудрак Сергій Васильович, мешканець міста Дніпро, контролює незаконний обіг наркотиків, “опію” та амфетаміу.
Яцишин Ян Олегович, мешканець міста Нікополь, контролє збут наркотиків,”опій” та амфетамін в м.Нікополь, причетний до ряду замовних вбивств. Згідно інформації зі ЗМІ на теперішній час знаходиться в місцях позбавлення волі.
І саме зараз ці особи лобіюють,та приготували фінансову грошову підтримку призначення на посаду Войтенка О.В. керівником УСР Дніпропетровської області, підрозділу, який безпосередньо повинен вести боротьбу з ними та такими як вони.
Довіреною особою Войтенко О.В. , яка досі працює в національній поліції на керівній посаді в УКР є Козорог Олександр Володимирович,який причетний до незаконного обігу наркотиків,а саме відповідає за оптові поставки великих портій наркотиків до вищезазначених злочинних груп,а також збирає “данину” за непритягнення їх до відповідальності та надає їм всю інформацію, яка стає йому відомою у зв’язку з виконанням службових обов’язків.
І саме Козорога О.В. тягне Войтенко О.В. за собою на посаду свого заступника в Управління стратегічних розслідувань.
Розглядаються можливість,навіть принайгіршому варіанті-непризначенні Войтенко О.В. на посаду керівника, зробити його дублером Козорога О.В.,щоб не втратити вплив на фінансові потоки з наркотрафіків.
І це- тільки верхівка айсбергу “скелетів у шкафу” перевертнів в погонах Войтенко Олександра Віталійовича, та Козорога Олександра Володимировича, які тривалий час “кришували” злочинну діяльність вищезазначених представників криміналітету за що отримували долю від злочинної діяльності.
З метою уникнення помилкового призначення Войтенко О.В. та Козорога О.В. на ключові посади боротьби з оргазованною злочинністю, просимо Вас ретельно перевірити вказані факти злочинної діяльності та злочинних зв’язків останніх.
Помилка при призначенні може дорого коштувати небайдужим громадянам та громадському порядку та безпеці.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ