Человек не терпит насилия!

Кишеньковий песик «Пупса»-Кривецького Ігор Спринський. Не АТО єдиною …

Тривалий час, перечитуючи численні «зради-зрадоньки» від пересічних громадян, які виступають то апологетами ЗрадЮлі, то Пороха, то Бойка-Новінського з «папєрєдніками», з усього загалу проступала одна й та ж тенденція – про зраду пишуть переважно диванні «активісти» та «провідні» економісти. Серед т.зв. «зрадофілів» практично відсутні люди, які тверезо мислять, заробляють самі на себе, будують бізнес та створюють робочі місця в державі, тим самим даючи роботу іншим і сплачуючи податки у бюджет.
Однак, проглядаючи численні репости у Фейсбук від френдів, випадково потрапила ну чистої води «зрадонька» від людини, яка б за своїм статусом і заслугами ну зовсім до цієї категорії не повинна була б належати. Учасник АТО, львів’янин, дійсно щирий українець і патріот … здавалося б. Та ні, «зрада» косить і патріотів, коли більш нічим зайнятись.
Знайомтесь, — Ігор Скринський, як уже згадувалось, учасник антитерористичної операції на Сході, на відміну від десятків тисяч воїнів, які захищали Україну від червоної чуми, продався «з потрохами» місцевим львівським ділкам з кримінальним минулим. Саме прикриваючись своїм статусом учасника бойових дій, Скринський опанував нову професію – психологічний шантаж на замовлення.
Усе банально просто, — Скринський продався кримінальному авторитету зі Львова на прізвисько «Пупс». Хто не знає, то «Пупс» — це ніхто інший, як цілий народний депутат України і один з лідерів партії «Свобода» Ігор Кривецький. Кривецький є керівником партії «Свобода», яка фінансується Російською Федерацією через підставні фірми, що знаходяться у Польщі. А після Революції гідності він лобіював призначення Генеральним прокурором України Олега Махніцького і спільно з ним «продавав» посади обласних прокурорів за мільйони доларів.
Саме «Пупс » Кривецький у липні 2018 року активно лобіював призначення на посаду керівника Західного територіального управління Державного бюро розслідування прокурора Миколу Друзюка, який має на Львівщині репутацію корупціонера.
Як повідомляє інтернет-ресурс «TrueUA», інтерес Кривецького у призначені Друзюка на посаду Директора територіального управління ДБР у м. Львові полягав у тому, що після призначення останнього можна було отримати повний контроль над контрабандними потоками на митницях Західної України (Львівська, Закарпатська, Волинська), а непотрібних людей прибрати з свого шляху через замовні справи.
Про «хазяїв» коротко поговорили, але знову до повертаємось до Скринського. Нічим не помітний у львівській громаді, однак дуже потрібний кримінальному оточенню «Пупса», Ігор Скринський саме під прикриттям учасника АТО протягом останніх місяців влаштував відверту травлю як місцевих підприємців, так і представників львівської місцевої влади.
Схема проста – Скринський під надуманими гаслами вводить в оману своїх побратимів, які щиро вірять воїну, а натомість виконує замовлення «Пупса» і львівської «Свободи». Головних тем дві – під соусом нібито наявності компрометуючих матеріалів на підприємців Скринський вимагає гроші нібито на «допомогу армії», а за аналогічних аргументів про начебто виявлені факти корупції у Львівській ратуші шантажує відповідальних осіб, примушуючи їх приймати вигідні Кривецькому і львівській «Свободі» муніципальні питання, насамперед – земельні.
Ну й головна тема – максимально очорнити діючого мера Садового. У нього Скринський нічого не просить, він його просто шантажує психологічно, поширюючи надумані чутки і оперуючи висмоктаними з пальця компроматами. Традиційне запитання – кому вигідно? Хто у передвиборчий період найбільш зацікавлений у знищенні «Самопомочі» на Львівщині і ладен за шмат електорального пирога топити конкурентів усіма наявними засобами ? Логічно, що «Свобода», яку саме «Пупс»-Кривецький на Львівщині вважає своєю власністю і оплотом ФСБ-шних провокаторів.
Саме черговим фейком за 31 жовтня п.р. Скринський продав себе «з потрохами» – запостив супер-новину про те, як, з його слів, «на Закарпатті розпочали боротьбу з кримінальними угрупуваннями арабів, думаю наступний Львів, бо Садовий разом зі своїм «Онур»ом — стільки всього розплодив, що роботи з ними буде дуже багато!!!».
Тут варто читати поміж рядків: Закарпаття з арабами – це психологічний приклад, а Садовий у Львові – це пряма дискредитація, що базується на ефемерному порівнянні за прикладом спорідненості морської свинки і моря. Питання в іншому – звідки у Скринського відео по арабах із Закарпаття ? І звідки у нього досить детальні розклади по львівській ратуші ?
Загалом, аналізуючи психотип самого Скринського і його матеріалів у Фейсбук, чітко прослідковуються ознаки модернізованого «совка» і комплексу неповноцінності. Псевдо-герою заважає буквально усе – і Президент, і Уряд, і Гройсман, і Західна митниця (повертаємось до початку теми про «хазяїв» і контроль над потоками), і Садовий із «Самопоміччю» і всі-всі-всі. Кругом «адні врагі». Додатково ознаки маніакально-депресивного стану «на ліцо». А ще багато тих, хто діє не по настанові місцевих свободівців і «Пупса».
Прикро, що такими діями під прямим керівництвом «Пупса» і його «смотрящих» у Львові Скринський дискредитує своїх побратимів, які пройшли стежками АТО. Під гаслами патріотизму і боротьби з владою Скринський, за гроші Кривецького, просто втягує їх у лайно, в якому сам давно погруз по самі вуха. Не намагаючись реалізувати себе у повсякденному житті, псевдо-герой банально маніпулює чесними і патріотичними побратимами, які довіряють йому … поки що. Тому що пройшов АТО. Та не АТО єдиною …

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ