Человек не терпит насилия!

Дядечко заявив, що за судове рішення Шепелев видав $1,5 млн на кольє для невістки Азарова

Сергій Дядечко під час повторного допиту в Дарницькому райсуді Києва заявив, що у 2012 році Олександр Шепелев заплатив 1,5 млн доларів за кольє для дружини Олексія Азарова, щоб суддя дозволила його спільнику вийти на волю під заставу.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на відеозапис допиту від 17 жовтня, наданий стороною захисту.

Дядечко: В ноябре месяце 2012 года произошло событие, о котором я подробнее расскажу. Судья Бортницкая при очередном продлении содержания Данылива и трех его водителей, охранников вынесла решение о содержани под стражей, но неожиданно включила в текст пункт о залоге в 6 миллионов и освобождения Данылива. Это произошло, потому что из кассы Шепелева были выданы 1,5 миллиона долларов Алексею Азарову, который был сыном премьер-министра и который был знаком с Марьяной Зелемовой, женой Василия Данылива. Эти деньги были пренесены в магазин “Кристал”, где было куплено колье для супруги Алексея Азарова. Ввиду того, что нам удалось очень быстро об этом решении узнать, оно было достаточно тайным, прокуратура не явилась, не была приглашена, а был только следователь следственного управления. Благодаря тому, что нам удалось об этом решении узнать, нам удалось оперативно подать апелляцию и отменить это решение в течение трех дней и оно не вступило в силу при том, что Данылив фактически внес сумму залога и собирался выходить на свободу.

Дядечко сказав про це, відповідаючи на запитання прокурора про мотиви Шепелева готувати повоторний замах на нього у 2013 році. На його думку, втрата 1,5 млн доларів була додатковою причиною.

Згодом про ці обставини його ще раз запитав обвинувачений.

Шепелев: Вы говорите, что Шепелев 1,5 миллиона долларов выдал или купил в “Кристале”, в магазине, колье супруге Азарова…

Дядечко: Оплатил.

Шепелев: Чем это подтверждается?

Дядечко: Это было за неделю до вынесения решения судьей Бортницкой…

Шепелев: Есть ли доказательства, что Шепелев покупал?

Дядечко: Шепелев не покупал. Деньги в магазин “Кристал” носил Набоков… 1,5 млн долларов. Передавал там женщине-продавцу. Я не буду сейчас называть ее имя и фамилию, которая сказала… Я не хочу, чтоб Вы женщину преследовали! Зачем?!

Суддя: Обвинувачений, у потерпілого, як і у Вас є право взагалі відмовитися від дачі пояснень.

diadechko 1

Дядечко: По Вашему распоряжению! Это было в 2012 году в конце октября – вначале ноября. Вы дали распоряжение Набокову из кассы, которая находилась в офисе банка ЕБРФ упаковать в чемодан 1,5 миллиона и принести в магазин “Кристал” и передать женщине с таким-то именем, такой-то фамилией и таким-то телефоном. Есть соответсвующее подтверждение, что за эти деньги было оплачено и передано колье жене сына Азарова. Оно было куплено для его супруги. Через неделю вышло решение судьи Бортницкой об изменении меры пресечения Даныливу. И попытки взыскания с Азарова этих 1,5 миллиона мне тоже известны.

Шепелев: Что 1,5 миллиона?..

Дядечко: Вы и Данылив предпринимали попытки взыскать с Азарова…

Шепелев: Тоже есть подтверждение?

Дядечко: Есть.

Василь Данилів і ще три особи, за версією слідства, були начебто залучені Шепелевим як виконавці під час першого замаху у 2012 році. Тоді машину Дядечка обстріляли, але сам він вижив.

Набоков, який згадується у показаннях, зі слів Дядечка, був програмістом Шепелева.

Як повідомили захисники Шепелева, попередній допит Дядечка від 26 вересня система з невідомих причин не записала. Дядечко і сам раніше говорив, що йому вже приходилось давати показання в суді декілька разів через аналогічні проблеми.

Суддя Віта Бортницька була переведена на посаду судді Печерського суду указом президента у 2011 році і працює там по сьогодні.

Микола Азаров та його син Олексій з 2014 року переховуються за межами України і фігурують у низці кримінальних проваджень. 2 жовтня 2018 їм повідомлено чергову підозру – отримання 140 млн грн хабара у 2010 році за призначення Андрія Клюєва на посаду першого віце-прем’єр-міністра.

Згідно з обвинуваченням, у 2013 році Олександр Шепелев, переховуючись в Угорщині від правоохоронних органів, спланував повторний замах на вбивство Дядечка, оскільки свідчення останнього викривали його злочинні діяння, зокрема причетність до розкрадання коштів «Родовід банку». Після вбивства Шепелев начебто розраховував, що кримінальні справи проти нього закриють.

Дядечка мали притягнути до кримінальної відповідальності в Росії, здійснити його екстрадицію, помістити до місця позбавлення волі, а пізніше вбити.

Громадянин Росії і близький знайомий Шепелева нібито підшукав співробітників правоохоронних органів Північно-Кавказького федерального округу, які погодилися за 1,2 млн доларів сфальсифікувати в Росії справу проти Дядечка.

Невстановлені правоохоронці Північно-Кавказького федерального округу нібито  на підставі підроблених документів відкрили справу на Дядечка за фактом вчинення терористичного акту. Спільники Дядечка навіть виходили на діючих працівників Інтерполу, щоб переконатися, що Дядечко справді оголошений у розшук.

Але, як зазначено в обвинувальному акті, насправді один із спільників з метою заволодіння коштами обманув Шепелева, повідомивши про залучення правоохоронних органів Північно-Кавказького федерального округу.

У 2006-2010 рр. Олександр Шепелев був народним депутатом від «Блоку Юлії Тимошенко», а після обрання президентом Віктора Януковича – членом фракції Партії регіонів.

Він перебував у розшуку і після затримання в лютому 2018-го утримується під вартою у спецізоляторі СБУ. Наразі на Шепелева в Україні заведено кілька кримінальних справ. Більшість з них уже слухаються у судах міста Києва і Київської області.

Ключовим свідком і заявником у справах проти Шепелева є колишній акціонер «Родовід Банку», а сьогодні голова наглядової ради банку «Союз, Сергій Дядечко. Окрім розтрати коштів банку, він також звинуватив екс-нардепа у двох замахах на його життя. 3 липня Дядечко в суді дав перші показання проти Шепелева. За останньою інформацією, зараз Дядечко проживає в Монако.

4 липня 2018 року військова прокуратура також повідомила Шепелеву підозру у замовленні вбивства у 2006 році полковника УБОЗ Романа Єрохіна, який розслідував діяльність конвертаційних центрів.

«Судовий репортер»

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ